Czesław Michniewicz

i

Autor: Cyfra Sport Czesław Michniewicz

Z tymi rywalami Czesław Michniewicz chciałby zagrać na mundialu! Selekcjoner podał swoją "grupę marzeń"

2022-03-31 8:27

Po wygranej Polski ze Szwecją w finałowym meczu barażowym o awans na najbliższy mundial, niemalże w całej Polsce zapanowała prawdziwa euforia. Teraz kibice pewni występu Biało-czerwonych na mistrzostwach świata czekają na losowanie grup listopadowego turnieju. Okazuje się, że trener Czesław Michniewicza ma swoją grupę marzeń, w której chciałby się znaleźć i właśnie się nią podzielił.

Jeszcze kilka dni temu kibice reprezentacji Polski z niecierpliwością wyczekiwani meczu Polski ze Szwecją na Stadionie Śląskim w Chorzowie, drąż o awans Biało-czerwonych na mundial w Katarze. Ostatecznie w "Kotle czarownic" podopieczni trenera Czesława Michniewicza okazali się lepsi od kadry "Trzech Koron" i wygrali 2:0, a ich postawę wymowie skomentował nawet Jan Tomaszewski, który słynie z niemałej krytyki. Teraz selekcjoner reprezentacji Polski, zawodnicy oraz fani czekają na piątkowe losowanie grup tegorocznych mistrzostw świata, a w sieci nie brakuje grup marzeń i śmierci, w których mogliby znaleźć się Biało-czerwoni. Jak się okazuje, trener Michniewicz również ma rywali, z którymi chciałby zagrać w Katarze, czym pochwalił się w sieci.

Kłopoty reprezentanta Polski! Prawda po czasie wyszła na jaw, Doda nie miała zamiaru tego ukrywać

Sonda
Czy Polacy odniosą sukces na mundialu w Katarze?

Znamy grupę marzeń Czesława Michniewicza! To z tymi rywalami selekcjoner Biało-czerwonych chciałby zagrać na mundialu w Katarze

W czasie, gdy wielu fanów reprezentacji Polski zastanawia się, z kim przyjdzie się już niebawem zmierzyć Biało-czerwonym na imprezie w Katarze, trener Michniewicz podzielił się swoją grupą rywali, na których chciałby trafić w pierwszej fazie mundialu. Selekcjoner Polaków postanowił wybrać mieszankę z obu Ameryk oraz Afryki. - Grupa marzeń 1.Argentyna 2.USA 3.Polska 4.Kamerun - napisał na Twitterze selekcjoner reprezentacji Polski po awansie na tegoroczny mundial, który rozpocznie się w listopadzie w Katarze.

Lukas Podolski wyłożył kawę na ławę! Gwiazdor Ekstraklasy szczerze o grze w Górniku, wymowne zdjęcie

Najnowsze