Lukas Podolski

i

Autor: Cyfra Sport Lukas Podolski

Lukas Podolski wyłożył kawę na ławę! Gwiazdor Ekstraklasy szczerze o grze w Górniku, wymowne zdjęcie

2022-03-30 16:40

Kibice Górnika Zabrze długo musieli czekać, aż Lukas Podolski dotrzyma słowa i zasili szeregi ekipy z Roosevelta. Wreszcie się to jednak stało i ubiegłego lata mistrz świata z 2014 roku podpisał roczny kontrakt z Górnikiem. Teraz jednak fani ze Śląska oraz władze klubu mogą drżeć w obawie, że to ostatnie tygodnie Podolskiego w Zabrzu. W tym czasie gwiazdor Ekstraklasy opublikował wymowny post oraz zdjęcie.

Do końca obecnego sezonu, a co za tym idzie również kontraktu Lukasa Podolskiego z Górnikiem Zabrze pozostało już raptem zaledwie kilka tygodni. Kiedy ubiegłego lata mistrz świata z 2014 roku zameldowała się na Śląsku, w Górniku zapanowała prawdziwa euforia, jednak obecnie kibice "Trójkolorowych" czekają na decyzję Podolskiego w sprawie jego przyszłości. Oczywiście, co rusz pojawiają się informacje, że jedna z największych gwiazd PKO Ekstraklasy wciąż kuszona jest przez zagraniczne kluby, które sondują możliwość pozyskania go, gdy tylko wygaśnie jego umowa z Górnikiem. W tym czasie jednak Lukas Podolski postanowił opublikować na swoim Instgramie wymowne zdjęcie oraz podpis, które bezpośrednio odnoszą się do tego, jaki mistrz świata ma stosunek do swojej obecnej drużyny.

Jan Tomaszewski aż się zagotował na wspomnienie o Sousie! Musiał to powiedzieć głośno, wbił szpilę Kuleszy

Sonda
Czy Lukas Podolski jest najwybitniejszym piłkarzem w historii Ekstraklasy?

Lukas Podolski szczerze o grze w Górniku Zabrze! Jasny przekaz mistrza świata

Na instagramowym profilu jednej z największych gwiazd w historii PKO Ekstraklasy pojawiło się zdjęcie, na którym Lukas Podolski ubrany jest w strój meczowy Górnika Zabrze i znajduje się na trybunach stadionu przy ul. Roosevelta. To jednak nie wszystko, bo zdjęcie zostało okraszone krótkim wpisem mistrza świata z 2014 roku. - Chcę tam po prostu zagrać… - dołączył do posta Lukas Podolski. Wciąż nie wiadomo, czy gwiazda Górnika przedłuży swoją umowę z klubem ze Śląska jednak po takich wpisach, kibice "Trójkolorowych" mogą być pewni, że Górnik jest ważną drużyną dla napastnika. 

Anna Lewandowska utonęła w ramionach Roberta po awansie na mundial! Miłość aż się wylewa ze zdjęcia, co za widok

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze