Michał Materla

i

Autor: fot. Marcin Gadomski/Super Express Michał Materla

Materla poznał rywala! Będzie rewanż po 15 latach

2021-08-11 19:45

Moise "Swamp" Rimbon będzie przeciwnikiem Michała Materli podczas gali EFM SHOW 2 w Bułgarii. Zawodnicy zmierzą się w umownym limicie wagowym 88 kg. Francuz bez namysłu przyjął propozycję tego pojedynku. To zawodnik z oldschoolowym podejściem, który nie odmawia walk ani wyzwań. Rywala szybko zaakceptował też Materla, który chce uporać się z demonami przeszłości.

To był rok 2006. Materla razem z Grzegorzem Jakubowskim reprezentowali Stary Kontynent na gali MMA World Freefight Challenge "Europe vs Brazil". Jakubowski swoją walkę wygrał, pogromcą Materli okazał się Moise "Swamp" Rimbon. Ta porażka długo stała ością w gardle Michała Materli. Jak się jednak okazuje, "co ma wisieć nie utonie". Po 15 latach fighterzy znów wejdą razem do klatki.

Zobacz odważne zdjęcie narzeczonej Mateusza Gamrota. Pozowała topless

Rimbon ma ksywkę "Swamp", czyli bagno. Nadali mu ją koledzy z klubu, z którymi często sparował. Ponoć jak kogoś dorwał w parterze, to już nie można się było z tego wydostać. Grzęzło się, jak w bagnie. Nic dziwnego, Francuz doświadczenie zbierał na światowych arenach, na których mierzył się z gwiazdami MMA. Rywalizował choćby z Alistairem Overeemem, Antônio Rodrigo Nogueirą, DJ Lindermanem czy byłym mistrzem UFC w wadze ciężkiej Ricco Rodriguezem. Bił się dla Cage Warriors, M1 MFC czy Sengoku.

Rimbon legitymuje się rekordem 25-13-3. Czy Francuzowi w Sofii uda się pokonać Materlę? A może tym razem “Cipao” nie ugrzęźnie we francuskim bagnie? Odpowiedź przyniesie konfrontacja na gali EFM SHOW 2, która odbędzie się 11 września w Bułgarii. Transmisja w Polsce tylko w systemie PPV.

Gromda: tego w telewizji nie pokazali. Boli od samego patrzenia! [TYLKO U NAS]

Moise Swamp Rimbon będzie przeciwnikiem Michała Materli

i

Autor: fot. EFM Show Moise "Swamp" Rimbon będzie przeciwnikiem Michała Materli
Michał Materla o rozstaniu z KSW i gali EFM SHOW
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze