Materla "szarpnął" Pudzianowskiego przed KSW 70. Gwiazdor wyjaśnił niejasności, stanowczy komentarz

2022-05-28 9:54
Michał Materla przed KSW 70
Autor: Oskar Karpiński / SUPER EXPRESS Michał Materla przed KSW 70

Ważenie przed KSW 70 już za nami. Tysiące kibiców czekają na wielki pojedynek Pudzianowski - Materla. W piątek, 27 maja, dwie ikony organizacji stanęły twarzą w twarz. Kibice z dużym zaskoczeniem zwrócili uwagę na „szarpnięcie” Pudzianowskim, do którego doszło tuż po face-to-face. Materla skomentował całą sytuację w rozmowie z dziennikarzami.

Było szarpnięcie, czy szarpnięcia nie było. Po ceremonii ważenia KSW 70 kibice zachodzili w głowę, co wydarzyło się podczas face-to-face przed walką Pudzianowski – Materla. Po przybiciu piątki z „Bijącym Sercem KSW”, pierwszy z nich został niejako szarpnięty. Michał Materla wyjaśnił całą sytuację w rozmowie z dziennikarzami. Zdradził, czy rzeczywiście spróbował lekko podprowokować swojego przeciwnika przed pojedynkiem.

NIE PRZEGAP! Pudzianowski do bólu szczery o świętowaniu po walce z Materlą. Piwo przed śniadaniem? Mistrzowska odpowiedź

KSW 70: Materla o spotkaniu twarzą w twarz z Pudzianowskim

- Po prostu przybiłem piątkę, tak jak mam to w zwyczaju. Kto mnie zna ten wie, że zawsze tak przybijam piątkę. Nie było w tym nic nadzwyczajnego, ani złośliwego - wyjaśnił przed KSW 70 Materla.

Oglądaj całą rozmowę z Michałem Materlą przed KSW 70 w materiale wideo na kanale KOLOSEUM na YouTube.

KSW 70: Kiedy gala? Kto walczy?

Gala KSW 70 odbędzie się już w sobotę, 28 maja. Początek transmisji z gali zaplanowano na godzinę 19:00. Początek wydarzenia około 20:00. Transmisja na platformie streamingowej Viaplay.pl.

W walce wieczoru Michał Materla zmierzy się z Mariuszem Pudzianowskim. W co-main evencie Daniel Omielańczuk podejmie niespodziewanego triumfatora pojedynku z Michałem Kitą, Ricardo Prasela. Dojdzie też do rewanżu pomiędzy Markiem Samociukiem a Izu Ugonohem. W klatce zaprezentują się też Rafał Kijańczuk, Radosław Paczuski czy Anita Bekus.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze