Mateusz Gamrot

i

Autor: Tomasz Radzik/SUPER EXPRESS Mateusz Gamrot

Mateusz Gamrot - Arman Tsarukyan O KTÓREJ GODZINIE? Data i godzina walki Gamrot - Tsarukyan? O której walka Gamrota w UFC dzisiaj 25/26.06.2022?

2022-06-25 20:22

Mateusz Gamrot - Arman Tsarukyan O KTÓREJ GODZINIE? Data i godzina walki Gamrot - Tsarukyan? O której walka Gamrota w UFC dzisiaj 25/26.06.2022? Mateusz Gamrot mknie jak burza przez organizację UFC. Popularny "Gamer" pnie się w rankingu wagi lekkiej z pojedynku na pojedynek. Gamrot jest już numerem dwanaście w najbardziej naszpikowanej gwiazdami dywizji. Jego kolejnym rywalem będzie Arman Tsarukyan. Armeńczyk prowokował Polaka przed tym pojedynkiem. Czy boleśnie zapłaci za to wszystko? Kiedy walka Gamrota w UFC? O której godzinie walka Gamrot - Tsarukyan dzisiaj w nocy 25/26.06.2022?

Gamrot - Tsarukyan O KTÓREJ GODZINIE? UFC: Walka Gamrota DATA, GODZINA STARTU

Mateusz Gamrot (32 l.) idzie jak burza przez organizację UFC. Po trzech wygranych z rzędu przed czasem na „Gamera” czeka kolejne poważne wyzwanie. W nocy z soboty na niedzielę jego rywalem będzie Arman Tsarukyan, który podgrzewał atmosferę przed starciem, prowokując Polaka. – Po tej walce wszyscy będą o mnie mówić. Skończę Gamrota przed czasem. Zdeklasuję go – mówił pewny siebie Tsarukyan. – Myślę, że czyny mówią więcej niż słowa! Jest podział na role: on dużo gada, a ja robię swoje w oktagonie. Nie przejmuję się tym – odpowiada Mateusz Gamrot w rozmowie z „Super Expressem”.

Były mistrz KSW nie ukrywa, że czuje się doceniany w UFC. – Widać, że pokładają nadzieje w nas obu, skoro już dostajemy ten najważniejszy pojedynek – dodał. Polak mierzy w pas UFC i po ewentualnej wygranej chciałby bić się z czołowymi zawodnikami kategorii lekkiej. – Wydaje mi się, że niezależnie, kto wygra, zwycięzca powinien mierzyć się z kimś z czołowej piątki – kończy Gamrot.

ZOBACZ TAKŻE: Mateusz Gamrot przed pierwszą walką wieczoru UFC: On gada, ja robię swoje w oktagonie [WIDEO]

Godzina startu walki Gamrot - Tsarukyan w UFC

Mateusz Gamrot jest niezwykle spokojny przed tym pojedynkiem. Tsarukyan podczas pierwszego i jedynego spotkania twarzą w twarz przed pojedynkiem postanowił podprowokować Polaka kolejny raz. Armeńczyk zaczął przepychać "Gamera", który jednak nie postanowił reagować na to zachowanie.

Walka Mateusz Gamrot - Arman Tsarukyan odbędzie się w nocy z soboty na niedzielę (25/26 czerwca). Początek walki około godziny 5:30/6:00. Transmisja na Polsacie Sport. Stream online na platformie UFC Fight Pass i Polsat Box Go. Relacja na żywo z walki Gamrot - Tsarukyan na Sport.se.pl. Zapraszamy! 

Mateusz Gamrot przed pierwszą walką wieczoru w UFC: To wielkie wyróżnienie!
Sonda
Kto wygra walkę Gamrot - Carukjan?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze