Mateusz Gamrot przed walką wieczoru UFC

i

Autor: Instagram Mateusza Gamrota / SUPER EXPRESS Mateusz Gamrot przed walką wieczoru UFC

Mateusz Gamrot przed pierwszą walką wieczoru UFC: On gada, ja robię swoje w oktagonie [WIDEO]

2022-06-24 12:58

Już w ten weekend kolejna wielka gala organizacji UFC. Mateusz Gamrot w Las Vegas zmierzy się z Armanem Tsarukyanem. W rozmowie z "Super Expressem" były podwójny mistrz KSW przyznał, że czuje się doceniany przez UFC i nie ma zamiaru przejmować się zaczepkami Armeńczyka.

Mateusz Gamrot (32 l.) idzie jak burza przez organizację UFC. Po trzech wygranych z rzędu przed czasem, na "Gamera" czeka kolejne poważne wyzwanie. W nocy z soboty na niedzielę jego rywalem będzie Arman Tsarukyan, który podgrzewał atmosferę przed starciem, prowokując Polaka. - Po tej walce wszyscy będą o mnie mówić. Skończę Gamrota przed czasem. Zdeklasuję go - mówił pewny siebie Tsarukyan. - Myślę, że czyny mówią więcej niż słowa! Jest podział na role: on dużo gada, a ja robię swoje w oktagone. Nie przejmuję się tym - odpowiada Mateusz Gamrot w rozmowie z "Super Expressem".

NIE PRZEGAP! Łukasz Juras Jurkowski pił piwo z kibicami w Poznaniu. Nie do wiary, że teraz mu to zrobili

Gamrot przed walką w UFC: Wygrany powinien bić się z kimś z TOP5!

Były mistrz KSW nie ukrywa, że czuje się doceniany w UFC. - Widać, że pokładają nadzieje w nas obu, skoro już dostajemy ten najważniejszy pojedynek - dodał. Polak mierzy w pas UFC i po ewentualnej wygranej chciałby bić się z czołowymi zawodnikami kategorii lekkiej. - Wydaje mi się, że niezależnie, kto wygra, zwycięzca powinien mierzyć się z kimś z czołowej piątki - kończy Gamrot.

Oglądaj całą rozmowę z Mateuszem Gamrotem przed walką wieczoru UFC w materiale wideo.

Mateusz Gamrot przed pierwszą walką wieczoru w UFC: To wielkie wyróżnienie!

Walka Gamrot - Tsarukyan w nocy z soboty na niedzielę (25/26 czerwca). Transmisja na Polsacie Sport.

NIE PRZEGAP! Szymon Kołecki bez ogródek o KSW! Były gwiazdor federacji skomentował to, co dzieje się obecnie w organizacji

Sonda
Kto wygra walkę Gamrot - Carukjan?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze