Mateusz Gamrot jasno o swojej przyszłości! Kibice muszą być cierpliwi. To wtedy chce wrócić do UFC

2021-04-19 13:52 Damian Okła
Mateusz Gamrot
Autor: Instagram/mateusz_gamrot Mateusz Gamrot

Mateusz Gamrot ma ostatnio sporo powody do radości. Były podwójny mistrz KSW w końcu mógł cieszyć się ze zwycięstwa w amerykańskiej federacji UFC. Podczas gali UFC Vegas pokonał Scotta Holtzmana przed czasem i nie ukrywał euforii po zwycięstwie. Kibice najchętniej zobaczyliby Gamrota w klatce najszybciej jak to możliwe. Muszą jednak uzbroić się w cierpliwość, bo Polak zdradził plany na przyszłość i wyjawił, kiedy ponownie chce stoczyć pojedynek w UFC.

Początek przygody Gamrota z UFC nie był udany. Polak do amerykańskiej federacji przychodził jako podwójny mistrz KSW oraz zawodnik niepokonany w zawodowej karierze. Nie można było się dziwić, że był faworytem starcia z Guramem Kutateladze. Starcie z Gruzinem było bardzo wyrównane, osoby postronne mogły mieć problem ze wskazaniem zawodnika, który był lepszy w tym pojedynku, ale wielu ekspertów nie miało wątpliwości, że to Gamrot powinien wygrać. Stało się inaczej i sędziowie wskazali na zwycięstwo Kutateladze, co spotkało się z głosami oburzenia i sam Polak nie ukrywał rozczarowania. Porażkę powetował sobie 10 kwietnia. Wówczas skrzyżował rękawice ze Scottem Holtzmanem i w drugiej rundzie powalił go na deski potężnym prawym sierpowym.

Coś pękło w Mariuszu Pudzianowskim, gdy zobaczył, co paskudnego zrobili z nim w sieci. Niespotykanie ostro!

Wielka radość Gamrota

Po zwycięstwie "Gamer" wręcz szalał z radości. Euforia po efektownym triumfie była ogromna, czemu zupełnie nie można się dziwić, zwłaszcza, że pierwsza porażka była mocno wątpliwa. W starciu z Holtzmanem Polak udowodnił, że świetnie radzi sobie nie tylko w parterze, ale i w stójce. Po nokaucie na Amerykaninie nie brakowało komplementów pod adresem Gamrota. Kibice czekają teraz na jego walkę z wielką niecierpliwością.

Kiedy kolejna walka Gamrota?

Ale w najbliższych miesiącach reprezentant Polski skupi się na treningach. Przypuszczalnie do klatki UFC wróci w wakacje, o czym sam poinformował. - Ostatnich kilka słów odnośnie walki i zaczynamy kolejny rozdział. Najpiękniejsze chwile przychodzą same i to był wspaniale przepracowany czas na Florydzie - ciężkie 3 miesiące pracy przyniosły sukces w postaci wygranej walki przed czasem! Dojrzalszy zawodnik, z jeszcze większym apetytem i umiejętności na przyszłość! Lipiec/Sierpień będzie idealnym terminem na powrót! Teraz czas na powrót do Czerwonego Smoka i pracę z moimi ludźmi - napisał na Facebooku Gamrot.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze