Mateusz Gamrot - Scott Holtzman TV NA ŻYWO TRANSMISJA. UFC Vegas: Gamrot - Holtzman GDZIE OGLĄDAĆ? Gamrot - Holtzman STREAM ONLINE w INTERNECIE. UFC: Gamrot - Holtzman O KTÓREJ GODZINIE?

2021-04-10 10:10 Damian Okła
Mateusz Gamrot
Autor: KSW Mateusz Gamrot

Mateusz Gamrot - Scott Holtzman TV NA ŻYWO TRANSMISJA. UFC Vegas: Gamrot - Holtzman GDZIE OGLĄDAĆ? Gamrot - Holtzman STREAM ONLINE w INTERNECIE. UFC: Gamrot - Holtzman O KTÓREJ GODZINIE? Walka Gamrot - Holtzman w INTERNECIE. Mateusz Gamrot wraca do klatki MMA! Niekwestionowany mistrz KSW w sobotni wieczór polskiego czasu stoczy swoją drugą walkę w największej federacji na świecie. Jego przeciwnikiem podczas gali UFC Vegas będzie Scott Holtzman. "Gamer" będzie chciał poprawić sobie nastrój po kontrowersyjnej porażce w pierwszym starciu w UFC. Gamrot - Holtzman TV NA ŻYWO. UFC Vegas: Gamrot - Holtzman O KTÓREJ GODZINIE?

Gamrot - Holtzman STREAM ONLINE w INTERNECIE. Walka Gamrot - Holtzman GDZIE OGLĄDAĆ?

Mateusz Gamrot przez wiele lat był jedną z największych gwiazd federacji KSW. Dla największej organizacji mieszanych sztuk walki w Polsce stoczył czternaście pojedynków i żadnego z nich nie przegrał. Co jednak najważniejsze, był podwójnym mistrzem KSW. Kwestią czasu było, kiedy po "Gamera" zgłosi się amerykańskie UFC. W pewnym momencie wydawało się, że Polak zwleka z odejściem z rodzimej federacji, ale stało się to w końcu 2020 roku. W październiku Gamrot wyszedł do swojej pierwszej walki w UFC. Jego rywalem był Guram Kutateladze. Starcie było niesamowicie wyrównane, ale wydawało się, że to reprezentant Polski powinien wygrać. Sędziowie zadecydowali jednak inaczej, co spotkało się ze spory oburzeniem w środowisku MMA. Sam Gamrot był wyraźnie niezadowolony z tego werdyktu. Była to o tyle bolesna porażka, że pierwsza w jego zawodowej karierze. Teraz jednak Polak będzie miał okazję wrócić na zwycięską ścieżkę.

Gamrot - Holtzman TV NA ŻYWO TRANSMISJA. Gamrot - Holtzman O KTÓREJ GODZINIE?

Jego najbliższym rywalem będzie Amerykanin Scott Holtzman. 37-latek ma o wiele większe doświadczenie w UFC. Sobotni pojedynek dla Holtzmana będzie już dwunastym starciem dla największej federacji MMA na świecie. Wydaje się jednak, że faworytem pojedynku będzie reprezentant Polski.- Jest bardzo utalentowanym zawodnikiem. Nie znałem go dlatego, że jest nowy w UFC i na amerykańskiej scenie. To jeden z najciekawszych nowych fighterów. Będzie to dla mnie trudna walka - powiedział Holtzman w programie "Koloseum" w Polsacie Sport.

Walka Mateusz Gamrot - Scott Holtzman odbędzie się w sobotę 10 kwietnia. TRANSMISJA z walki Gamrot - Holtzman TV NA ŻYWO na antenie Polsat Sport. Gamrot - Holtzman STREAM ONLINE będzie dostępny na płatnej platformie Ipla. Panowie w klatce powinni pojawić się po godzinie 19:00. Relacja z walki Gamrot - Holtzman NA ŻYWO w INTERNECIE na portalu sport.se.pl! Zapraszamy!

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze