Mateusz Gamrot wraca do klatki! Wiadomo, z kim powalczy w gali UFC!

2021-03-02 16:50 md
Mateusz Gamrot
Autor: KSW Mateusz Gamrot

Już wkrótce wszyscy polscy fani sportów walki będą mogli emocjonować się drugim występem Mateusza Gamrota w najpotężniejszej organizacji MMA na świecie - UFC. Wiadomo już, z którym przeciwnikiem polski wojownik stoczy swoją walkę w poszukiwaniu pierwszego zwycięstwa w tej federacji. Szykuje się niezwykle ciekawe starcie!

Mateusz Gamrot stawia swoje pierwsze kroki w UFC. Na start stoczył walkę z Guramą Kutateladze. Pojedynek okazał się niezwykle zacięty i mnóstwo osób - w tym sam przeciwnik Polaka! - widziało tu wygraną przybysza znad Wisły. Innego zdania byli jednak sędziowie, którzy ostatecznie podjęli kontrowersyjną decyzję i wygraną przyznali przeciwnikowi. Teraz 30-latek będzie mógł się odkuć.

Tak Piotr Żyła wyglądał w dzieciństwie. Zawadiacki uśmiech, co za STYLÓWKA! [ZDJĘCIA]

Teraz Polak wejdzie do klatki, w której spróbuje swoich sił na tle Scotta Holtzmana (14-4, 5 KO). Samo podejście do boju z Amerykaninem pokazuje, że Gamrot nie boi się wyzwań. Ewentulna wygrana z takim rywalem bez wątpienia otworzyłaby mu drogę do większej kariery w UFC, ale łatwo o to nie będzie. Tak czy inaczej polscy kibice już teraz mają na co czekać i czym się emocjonować. Do starcia dojdzie 10 kwietnia w Las Vegas.

SZEF FAME MMA odpowiada WARDĘDZE! To było NIEWŁAŚCIWE [Koloseum]
Najnowsze