Mateusz Gamrot

i

Autor: Instagram Mateusza Gamrota Mateusz Gamrot

Mateusz Gamrot wygra i zawalczy o pas UFC! Znamy jego kolejnego rywala na wielkiej gali

2022-07-21 10:28

Polska będzie miała kolejnego mistrza UFC? Mateusz Gamrot poznał kolejnego rywala w największej organizacji MMA na świecie. Jak poinformował dobrze poinformowany dziennikarz Brett Okamoto z ESPN, Polak wejdzie do klatki na gali UFC w październiku. Czy rzeczywiście zwycięzca tego starcia dostanie szansę bicia się o pas?

Mateusz Gamrot idzie jak burza przez organizację UFC. W największej federacji MMA na świecie wskoczył już do czołowej dziesiątki rankingu najmocniej obsadzonej dywizji wagowej. "Gamer" pokonał ostatnio po bardzo równej i twardej walce Armana Tsarukyana i chciał bić się z jednym z zawodników ze ścisłej czołówki UFC. Na razie ma mierzyć się jednak z kimś z nieco niższym rankingiem. Jak poinformował Brett Okamoto, uznany dziennikarz ESPN zajmujący się sportami walki, Gamrot wróci do klatki UFC w październiku. Czeka go kolejne duże wyzwanie.

UFC 280: Gamrot zawalczy w Abu Zabi

Według informacji dziennikarza ESPN, Mateusz Gamrot wejdzie do klatki na numerowanej gali UFC 280 z Beneilem Dariushem. - Beneil Darius kontra Mateusz Gamrot dodane do karty UFC 280 22 października w Abu Zabi. Następny zawodnik dla Dariusza po rozczarowującej kontuzji w lutym. "Zwycięzca zawalczy o pas. Jestem szczęśliwy z tego zestawienia. Chcę się mierzyć z najlepszymi" - napisał na Twitterze.

To będzie hitowa gala i wielkie wyróżnienie dla Polaka. Gamrot zareagował na wpis Macieja Turskiego o tym pojedynku i napisał jedynie cytat z Okamoto "Zwycięzca zawalczy o pas", dodając emotikonę diabła.

Zakulisowa afera na konferencji FAME MMA 15! Szeliga ostro starł się z Franiem [WIDEO]

Gala UFC 280: Co wiadomo?

Gala UFC 280 odbędzie się 22 października w Abu Zabi. Na karcie walk znajdują się same genialne zestawienia. Charles Oliveira ma bić się o pas z Islamem Makhachevem, Aljamain Sterlin zawalczy o pas z TJ Dillashawem, a Petr Yan powalczy z Seanem O'Malleyem. To same genialne pojedynki!

Mateusz Gamrot przed pierwszą walką wieczoru w UFC: To wielkie wyróżnienie!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze