Mateusz Murański

i

Autor: materiały prasowe / High League Mateusz Murański

Oficjalne oświadczenie

Oficjalne oświadczenie FAME MMA po śmierci Mateusza Murańskiego

2023-02-09 12:48

Mateusz Murański zmarł w wieku 29 lat, a świat sportów walki pogrążył się w żałobie. W mediach społecznościowych pojawiło się wiele kondolencji dla rodziny zmarłego, a swój komentarz zamieścili także włodarze FAME MMA, a więc federacji, w której sportowiec debiutował w oktagonie.

Mateusz Murański zmarł w wieku 29 lat. Informacja o śmierci była prawdziwym wstrząsem dla fanów sportów walki, a w internecie pojawiło się wiele słów ze strony znanych postaci ze świata freak-fightu, jak tez fanów, którzy nie mogą pogodzić się z odejściem aktora i sportowca. Swoje oświadczenie zamieściła w mediach społecznościowych federacja freak-fightowa FAME MMA, w której to debiutował Murański.

Mateusz Murański nie żyje. FAME MMA dało oświadczenie

Federacja FAME MMA była pierwszym zetknięciem się Murańskiego ze światem freak-fightu. Na FAME MMA 10 stoczył on przegrany pojedynek z Arkadiuszem Tańculą. Cztery edycje później aktor zmierzył się z Alanem Kwiecińskim, wygrywając walkę, a galę później doszło do rewanżu z Tańculą, który także przegrał. Federacja dała na swoich mediach społecznościowych oficjalny komunikat po śmierci sportowca.

- Żegnaj Mati.Rodzicom Mateusza i jego najbliższym, składamy najszczersze wyrazy współczucia. Mateusz był częścią FAME i pozostanie na zawsze w naszych sercach. - napisali przedstawiciele FAME MMA, zamieszczając stosowną publikację na swoich mediach społecznościowych.

Najnowsze