Michał Materla

i

Autor: Instagram/michal_materla Michał Materla

Szykuje się hit?

Michał Materla jednym zdjęciem wywołał lawinę. Nawet Artur Szpilka się nie oparł. Wielka niepewność

2023-03-28 9:05

Największym wydarzeniem w polskim MMA w 2023 roku będzie niewątpliwie gala XTB KSW Colosseum 2. Na początku czerwca KSW po raz drugi w historii zawita na PGE Narodowy i już teraz można stwierdzić, że będzie to ogromna impreza. Nie dziwne więc, że wielu zawodników chciałoby wystąpić na tej gali. Niewykluczone, że podczas wydarzenia zobaczymy również Michała Materlę, który opublikował dość tajemniczy wpis w mediach społecznościowych.

Po kilku latach przerwy KSW zdecydowało się na powrót na PGE Narodowy. W maju 2017 roku na obiekt w Warszawie przyszło blisko 58 tysięcy fanów i można spodziewać się, że w czerwcu tego roku frekwencja będzie co najmniej podobna. Bo już teraz rozeszło się kilkadziesiąt tysięcy wejściówek, a znane są tylko nieliczne pojedynki na karcie walk. Wiadomo m.in., że rękawice skrzyżują Mariusz Pudzianowski i Artur Szpilka.

Michał Materla na PGE Narodowym? Tajemniczy wpis zawodnika

Na gali XTB KSW Colosseum 2 wystąpi również Mamed Khalidov, ale na razie jego przeciwnik nie jest znany. Nie ma jednak wątpliwości, że KSW ma w zanadrzu jeszcze jakieś niespodzianki. Niewykluczone, że jedną z nich jest inna legenda federacji, Michał Materla. Zawodnik niedawno opublikował zdjęcie z PGE Narodowym w tle i umieścił wymowny komentarz. - Być albo nie być, oto jest pytanie? - napisał Materla.

Post skomentował nawet Artur Szpilka i napisał krótkie "być". Fani zasypali Materlę lawiną komentarzy, że jak najbardziej powinien pojawić się na gali XTB KSW Colosseum 2. Sam zawodnik nie ukrywał w rozmowie w programie "Klatka po klatce", że chętnie wziąłby udział w tym wydarzeniu. - To jest sytuacja, która nie zdarza się często na świecie w historii MMA, aby tylu ludzi, tylu kibiców mogło podziwiać pojedynki sztuk walki. Fajnie by było, gdyby udało się tam zawalczyć - stwierdził Materla.

Sonda
Kto wygra walkę Pudzianowski - Szpilka?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze