Michał Materla miażdży Radcliffe'a. Owacja na stojąco w Szczecinie, wielka wygrana

2022-01-15 23:06
Michał Materla
Autor: Instagram/ michal_materla Michał Materla szczerze o swojej żonie

Michał Materla pokazał prawdziwą klasę w trakcie walki z Jasonem Radcliffem na KSW 66. Polski wojownik, wspierany przez publiczność w Szczecinie, pokazał wielką klasę, całkowicie rozbijając Brytyjczyka, który przez wielu wskazywany był na faworyta pojedynku. Trzeba przyznać, że Polak zrobił prawdziwe show i pokazał niezwykłą klasę.

Pojedynek Michała Materli i Jasona Radcliffe'a zapowiadany był przez włodarzy federacji KSW jako prawdziwy hit szczecińskiej gali. Polak, wspierany przez liczną publiczność pokazał prawdziwą klasę i nie pozostawił Brytyjczykowi nawet cienia wątpliwości. Tuż po swoim triumfie, mistrz otrzymał owację na stojąco. Wspaniała walka Polaka z Brytyjczykiem jest prawdziwą ozdobą sześćdziesiątej szóstej edycji KSW.

Michał Materla wygrywa z Radcliffem. Wielkie grzmoty w trakcie walki Polaka

O ile wielu wskazywało, że Materla nie ma szans z Radcliffem, o tyle Polak wyszedł do oktagonu świetnie przygotowany i prowadził udaną wymianę ciosów. Pierwsza runda, która przebiegła dość spokojnie, zwiastowała, że panowie zbierają siły na dalsze momenty pojedynku. W drugiej rundzie poderwał się Materla, który całkowicie obtłukł rywala z Wielkiej Brytanii. Decydujący w akcji okazał się wyjątkowo mocny lewy sierpowy, który zamroczył Radcliffe'a. Gdy Brytyjczyk zaczął słaniać się na nogach, Materla przeszedł do ataku i zakończył walkę licznymi ciosami, których nie przetrwałby nikt. Publiczność długo skandowała nazwisko Materli, a ten z wielkim uśmiechem opuścił oktagon, będąc dumnym ze swojego osiągnięcia.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze