Mirosław Okniński

i

Autor: Beata Górka / SE Mirosław Okniński

Mirosław Okniński straszy gwiazdę FAME MMA. Ta zapowiedź może przerazić, ostre słowa słynnego trenera

2022-03-21 17:27

Taka zapowiedź może przerazić nawet najtwardszego zawodnika. W świecie freak-fightów każdy dobrze wie, że nie wolno z nim zadzierać. Trener Mirosław Okniński opublikował na swoim Instagramie wymowny wpis zaadresowany do Adriana Polaka. Taka zapowiedź może przerażać! Te słowa przed galą FAME MMA 13 brzmią jak straszenie.

Wielkie emocje towarzyszą zbliżającej się gali FAME MMA 13! Zwłaszcza pojedynkowi, który ma dopełnić trylogię między Amadeuszem Ferrarim a Adrianem Polakiem. Zawodnicy mają niewyjaśnione sprawy między sobą po tym, jak podczas ostatniego pojedynku Ferrari użył nielegalnego "soccer-kicka" w trakcie starcia. Został zdyskwalifikowany, choć sam czuł się zwycięzcą. Na gali FAME MMA 13 miało dojść do trzeciego pojedynku, ale ten stanął pod znakiem zapytania z powodu kontuzji pierwszego z nich.

NIE PRZEGAP! Była gwiazda KSW szokuje. Anzor Azhiev przyznał, że był torturowany! Nie może wrócić do kraju

FAME MMA 13: Okniński straszy Polaka

Mirosław Okniński na swoim Instagramie postanowił nieco postraszyć Adriana Polaka po konferencji gali FAME MMA 13. - Martwię się o Polaka głowa go będzie bolała długo, będzie dochodził do siebie po ciężkich ciosach Ferrariego. Wjeżdżamy, rozjeżdżamy - napisał na Instagramie trener Amadeusza Ferrariego.

Czy w takim razie do tego pojedynku rzeczywiście dojdzie na gali FAME MMA 13? Ferrari podczas konferencji prasowej zapowiadał, że jest gotowy bić się w czerwcu. Najwyraźniej jednak namowy na inną formułę przekonały go do pojedynku.

Trener Wrzoska o ZADYMIE na FAME MMA: Wypier***ć WRZODY!!
Sonda
Kto wygra walkę Ferrari - Polak III na FAME MMA 13?

Amadeusz Ferrari podczas I konferencji

Podczas konferencji obaj zawodnicy nie szczędzili sobie przykrych słów, przekraczając kolejną granicę zadymy na freak fightowej konferencji, po czym Roślik zdecydował się na poważne oskarżenia także przed kamerą. - Ten człowiek próbuje mi przyje*** ch***** zarzut mega. Że co ja jestem, świadkiem koronnym? Co on pier****?! Próbuje mi zniszczyć życie! Postawcie się ludzie na moim miejscu. Próbuje mi ten człowiek zniszczyć życie - powiedział Amadeusz "Ferrari" Roślik w rozmowie z "Super Expressem".

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze