Marian Ziółkowski i Borys Mańkowski

i

Autor: Łukasz Kaugan / SUPER EXPRESS Marian Ziółkowski i Borys Mańkowski

Mistrz KSW wyznał prawdę o swojej wierze. Marian Ziółkowski nie jest katolikiem. "Jestem..."

2022-01-15 10:10

Ogromne emocje szykują się w sobotę (16 stycznia) w szczecińskiej Netto Arenie. Podczas gali KSW 66 w walce wieczoru Marian Ziółkowski zmierzy się z Borysem Mańkowskim w obronie mistrzowskiego pasa w kategorii lekkiej. „Golden Boy” po ceremonii ważenia opowiedział, co daje mu moc. Przyznał, że jedną z tych rzeczy jest wiara. Zdradził jednak, że nie jest katolikiem!

Marian Ziółkowski czy Borys Mańkowski to pytanie zadają sobie wszyscy kibice, którzy zjadą się do Szczecina na galę KSW 66. Podczas gali w Netto Arenie emocji nie zabraknie, ale prawdziwą petardą będzie właśnie wisienka na torcie. Walka wieczoru o pas kategorii lekkiej gwarantuje pasjonujący, twardy pojedynek. Kto będzie górą? „Złoty Chłopiec” czy może jednak „Tasmański Diabeł”? Przed galą Ziółkowski opowiedział dziennikarzom o swojej motywacji i tym, ile dla niego znaczy wiara.

NIE PRZEGAP! Wstrząsająca historia! Świetny pięściarz żyje w skrajnej nędzy, ta reakcja chwyta za serce [WIDEO]

KSW 66: Marian Ziółkowski obroni pas?

- Borys nie bił się na przestrzeni pięciu rund, a ruchliwość męczy. Nigdy nie wyszedł do czwartej rundy. Musi mieć szacunek i wiedzieć o tym. To nie są trzy rundy, gdzie można zrobić ogień. Jak ktoś nie ma twardej kondycji, to może go brutalne odciąć. Mańkowski jest mądrym człowiekiem i musi mieć to w głowie. Nie zdziwię się, jak będzie chciał zrobić ogień od pierwszych rund – mówił wprost Ziółkowski o swoim rywalu.

Ziółkowski opowiedział też o swojej wierze w Boga. - Jeśli chodzi moją wiarę w Boga to ona była od bardzo dawna. Nie jestem jakoś super religijny, nie chodzę do kościoła. Nie jestem katolikiem, jestem ewangelikiem. Moja wiara jest bardziej związana konkretnie z Bogiem. Z wiarą w coś wyższego! To było od dziecka ze mną. Podoba mi się emanowanie tym, zwłaszcza, że mamy czasy, gdy nie jest to popularne – dodał.

NIE PRZEGAP! Ciężkie bomby w hicie wagi lekkiej! Mańkowski: Mogę zrobić ogromną krzywdę!

KSW 66: Kiedy gala? Gdzie oglądać?

KSW 66 odbędzie się w sobotę 15 stycznia w szczecińskiej Netto Arenie. Gala rozpocznie się od godziny 19:00. Transmisja KSW 66 jedynie na platformie streamingowej Viaplay.

Sonda
Kto wygra walkę Ziółkowski vs Mańkowski na KSW 66?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze