Ciężkie bomby w hicie wagi lekkiej! Mańkowski: Mogę zrobić ogromną krzywdę!

2022-01-14 6:50
Marian Ziółkowski i Borys Mańkowski
Autor: KSW Marian Ziółkowski i Borys Mańkowski

To będzie starcie na szczycie wagi lekkiej, ale z pewnością z obu stron nie zabraknie ciężkich bomb. Na KSW 66 mistrz organizacji Marian „Golden Boy” Ziółkowski (32 l., 22-8-1, 1NC) zmierzy się z Borysem Mańkowskim (33 l., 22-8-1). - Na ten moment nie ma nikogo lepszego w tej wadze – zachwalał Ziółkowski „Tasmańskiego Diabła” podczas konferencji prasowej.

Mańkowski wrócił do wagi lekkiej i po pokonaniu Marcina Wrzoska i Artura Sowińskiego dostał szansę powrotu na szczyt. – Pokonałem byłych mistrzów KSW. Jestem w szczycie formy, więc możemy się sprawdzić w tym kulminacyjnym momencie. Wiem, że jak wyjdę do klatki, to mogę zrobić ogromną krzywdę – przyznał zawodnik z Poznania.

Michał Materla szczerze o powrocie do KSW! Padły ważne słowa [TYLKO U NAS] | Andrzej Kostyra

„Złoty Chłopiec” po porażce w pasjonującym pojedynku z Mateuszem Gamrotem pokonał w walkach o pas Romana Szymańskiego i Macieja Kazieczkę. Żaden z nich nie był jednak tak doświadczony jak Mańkowski. - Pewnie ma dodatkową motywację, bo jeszcze raz może sięgnąć po pas KSW. Po trzydziestce czuję się naprawdę mocny fizycznie. Borys Mańkowski miał swój „prime” w wieku 26 lat – przyznawał Ziółkowski na konferencji. - Nie chcę łatwej walki. Jeśli taka się wydarzy, bo dobrze trafię to fajnie. Ale jeśli się na coś nastawiam to na twardy pojedynek – dodawał zawodnik WCA Team.

Fani w Szczecinie z pewnością mogą liczyć na kolejne pasjonujące starcie! Czy Mańkowski odzyska pas po ponad czterech latach przerwy? A może Ziółkowski dalej będzie pisał swoją historię? Gala KSW 66 w sobotę, 15 stycznia. Transmisja na platformie streamingowej Viaplay.

KSW będzie miało nowego mistrza? Chuzhigaev mocno o Narkunie: Żadna z walk nie zrobiła wrażenia

Michał Materla szczerze przed powrotem do KSW | Andrzej Kostyra
Sonda
Kto wygra walkę Ziółkowski vs Mańkowski na KSW 66?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze