Marian Ziółkowski i Borys Mańkowski

i

Autor: KSW Marian Ziółkowski i Borys Mańkowski

Ciężkie bomby w hicie wagi lekkiej! Mańkowski: Mogę zrobić ogromną krzywdę!

2022-01-14 6:50

To będzie starcie na szczycie wagi lekkiej, ale z pewnością z obu stron nie zabraknie ciężkich bomb. Na KSW 66 mistrz organizacji Marian „Golden Boy” Ziółkowski (32 l., 22-8-1, 1NC) zmierzy się z Borysem Mańkowskim (33 l., 22-8-1). - Na ten moment nie ma nikogo lepszego w tej wadze – zachwalał Ziółkowski „Tasmańskiego Diabła” podczas konferencji prasowej.

Mańkowski wrócił do wagi lekkiej i po pokonaniu Marcina Wrzoska i Artura Sowińskiego dostał szansę powrotu na szczyt. – Pokonałem byłych mistrzów KSW. Jestem w szczycie formy, więc możemy się sprawdzić w tym kulminacyjnym momencie. Wiem, że jak wyjdę do klatki, to mogę zrobić ogromną krzywdę – przyznał zawodnik z Poznania.

Michał Materla szczerze o powrocie do KSW! Padły ważne słowa [TYLKO U NAS] | Andrzej Kostyra

„Złoty Chłopiec” po porażce w pasjonującym pojedynku z Mateuszem Gamrotem pokonał w walkach o pas Romana Szymańskiego i Macieja Kazieczkę. Żaden z nich nie był jednak tak doświadczony jak Mańkowski. - Pewnie ma dodatkową motywację, bo jeszcze raz może sięgnąć po pas KSW. Po trzydziestce czuję się naprawdę mocny fizycznie. Borys Mańkowski miał swój „prime” w wieku 26 lat – przyznawał Ziółkowski na konferencji. - Nie chcę łatwej walki. Jeśli taka się wydarzy, bo dobrze trafię to fajnie. Ale jeśli się na coś nastawiam to na twardy pojedynek – dodawał zawodnik WCA Team.

Fani w Szczecinie z pewnością mogą liczyć na kolejne pasjonujące starcie! Czy Mańkowski odzyska pas po ponad czterech latach przerwy? A może Ziółkowski dalej będzie pisał swoją historię? Gala KSW 66 w sobotę, 15 stycznia. Transmisja na platformie streamingowej Viaplay.

KSW będzie miało nowego mistrza? Chuzhigaev mocno o Narkunie: Żadna z walk nie zrobiła wrażenia

Michał Materla szczerze przed powrotem do KSW | Andrzej Kostyra
Sonda
Kto wygra walkę Ziółkowski vs Mańkowski na KSW 66?
Najnowsze