Ibragim Chuzhigaev

i

Autor: KSW Ibragim Chuzhigaev

KSW będzie miało nowego mistrza? Chuzhigaev mocno o Narkunie: Żadna z walk nie zrobiła wrażenia

2022-01-13 12:32

Pierwsza gala KSW w 2022 roku już w sobotę 15 grudnia! Tomasz Narkun (33 l.) wraca do klatki po porażce z Philem De Friesem i będzie bronił mistrzowskiego pasa kategorii półciężkiej, który dzierży od ponad sześciu lat. Teraz czeka go bardzo poważne wyzwanie. Ibragim Chuzhigaev (31 l.) jest pewny siebie i gotowy odebrać złoto.

Rosyjski wojownik MMA to jedno z największych wyzwań „Żyrafy” w karierze. - Walka o pas w pierwszym starciu to duże wyzwanie. To najważniejsze starcie w mojej całej karierze. Chcę ją wykorzystać w 200% - przyznał w zapowiedzi walki Czuzhigaev, który musi pokonać najdłużej panującego mistrza KSW.

Zobacz także: Serce KSW znów będzie biło we "właściwej klatce". Piękne słowa szefa organizacji o ikonie MMA

Chuzhigaev, który nie przegrał od 2017 roku, pokonując m.in. Piotra Strusa, nie docenia umiejętności Narkuna. - Ciężko mi wskazać mocne strony Narkuna. Jest zwyczajnym, średnim zawodnikiem. Nie można powiedzieć, że reprezentuje wysoki poziom. Żadna z jego walk nie zrobiła na mnie dużego wrażenia, naprawdę – dodał Rosjanin. Jako jedyny sukces wskazuje wygraną z Mamedem Chalidowem, inną ikoną KSW. - Narkun jest długi, wolny i przewidywalny. Zaskoczę go szybkością, nie będę ustępował fizycznie. To będzie krwawa walka zakończona moim zwycięstwem – kończy.

Po stronie mistrza KSW kategorii półciężkiej z pewnością będzie cała szczecińska publiczność. Narkun wystąpi przed nią pierwszy raz w karierze i może liczyć na gorący doping. - Ci ludzie, którzy od lat mnie wspierają, będą mogli mi kibicować. To wielkie wyróżnienie. Po to robię to całe życie – mówi „Żyrafa”.

Zobacz także: Michał Materla szczerze o powrocie do KSW! Padły ważne słowa [TYLKO U NAS]

Gala KSW 66 w sobotę, 15 grudnia. Transmisja na platformie streamingowej Viaplay.

Michał Materla szczerze przed powrotem do KSW | Andrzej Kostyra
Sonda
KSW 66: Kto wygra walkę Tomasz Narkun vs Ibragim Chuzhigaev?
Najnowsze