KSW będzie miało nowego mistrza? Chuzhigaev mocno o Narkunie: Żadna z walk nie zrobiła wrażenia

2022-01-13 12:32
Ibragim Chuzhigaev
Autor: KSW Ibragim Chuzhigaev

Pierwsza gala KSW w 2022 roku już w sobotę 15 grudnia! Tomasz Narkun (33 l.) wraca do klatki po porażce z Philem De Friesem i będzie bronił mistrzowskiego pasa kategorii półciężkiej, który dzierży od ponad sześciu lat. Teraz czeka go bardzo poważne wyzwanie. Ibragim Chuzhigaev (31 l.) jest pewny siebie i gotowy odebrać złoto.

Rosyjski wojownik MMA to jedno z największych wyzwań „Żyrafy” w karierze. - Walka o pas w pierwszym starciu to duże wyzwanie. To najważniejsze starcie w mojej całej karierze. Chcę ją wykorzystać w 200% - przyznał w zapowiedzi walki Czuzhigaev, który musi pokonać najdłużej panującego mistrza KSW.

Zobacz także: Serce KSW znów będzie biło we "właściwej klatce". Piękne słowa szefa organizacji o ikonie MMA

Chuzhigaev, który nie przegrał od 2017 roku, pokonując m.in. Piotra Strusa, nie docenia umiejętności Narkuna. - Ciężko mi wskazać mocne strony Narkuna. Jest zwyczajnym, średnim zawodnikiem. Nie można powiedzieć, że reprezentuje wysoki poziom. Żadna z jego walk nie zrobiła na mnie dużego wrażenia, naprawdę – dodał Rosjanin. Jako jedyny sukces wskazuje wygraną z Mamedem Chalidowem, inną ikoną KSW. - Narkun jest długi, wolny i przewidywalny. Zaskoczę go szybkością, nie będę ustępował fizycznie. To będzie krwawa walka zakończona moim zwycięstwem – kończy.

Po stronie mistrza KSW kategorii półciężkiej z pewnością będzie cała szczecińska publiczność. Narkun wystąpi przed nią pierwszy raz w karierze i może liczyć na gorący doping. - Ci ludzie, którzy od lat mnie wspierają, będą mogli mi kibicować. To wielkie wyróżnienie. Po to robię to całe życie – mówi „Żyrafa”.

Zobacz także: Michał Materla szczerze o powrocie do KSW! Padły ważne słowa [TYLKO U NAS]

Gala KSW 66 w sobotę, 15 grudnia. Transmisja na platformie streamingowej Viaplay.

Michał Materla szczerze przed powrotem do KSW | Andrzej Kostyra
Sonda
KSW 66: Kto wygra walkę Tomasz Narkun vs Ibragim Chuzhigaev?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze