Michał Materla

i

Autor: KSW ZRZUT EKRANU Michał Materla

Serce KSW znów będzie biło we "właściwej klatce". Piękne słowa szefa organizacji o ikonie MMA

2022-01-10 15:03

Po raz drugi w historii KSW zawita do Szczecina, miasta pochodzenia wielu gwiazd organizacji. W sobotę 15 stycznia odbędzie się pierwsza w tym roku gala KSW z numerem 66. W rozpisce nie brakuje lokalnych gwiazd z Berserkes Team.

W niewielu miejscach w Polsce fani tak dobrze rozumieją MMA jak w Szczecinie. Kibiców najmocniej elektryzuje wielki powrót po rocznej przerwie ikony organizacji Michała Materli. - Serce KSW znów będzie bić w jedynej, właściwej klatce - mówił Maciej Kawulski, szef organizacji KSW. - Mógłbym opowiadać o nim godzinami, ale powiem tylko jedno. Witaj w domu - dodał współwłaściciel Martin Lewandowski. Jego przeciwnikiem będzie brytyjski "Zabójca" Jason Radcliffe, który w trzech walkach pokonał dwóch Polaków. Przeciwko niemu będzie nie tylko sam Materla, ale i cała szczecińska publiczność.

NIE PRZEGAP! Stanowcza reakcja władz miasta na angaż "Słowika" w MMA-VIP! Marcin Najman poniesie konsekwencje?

Gwiazdy ze Szczecina na KSW 66!

Kibice z pewnością dopingować z całego serca będą także mistrza kategorii półciężkiej Tomasza Narkuna. "Żyrafa" zdobył pas w 2015 r i od tego czasu nie ma nikogo, kto byłby w stanie mu go odebrać. Jego przeciwnikiem będzie niepokonany od czterech lat Ibragim Czuzhigaev.

Szczecin reprezentować będzie jeszcze trzech zawodników. Tomasz Romanowski zmierzy się w twardym pojedynku z Jasonem Radcliffem. W KSW zadebiutuje także Wojciech Janusz znany z innych polskich organizacji takich jak FEN czy Babilon MMA. Na karcie nie zabrakło miejsca także dla "Terminatora", Gracjana Szadzińskiego. Czy wszyscy odniosą zwycięstwa i porwą fanów?

KSW 66 już w sobotę 15 grudnia. Transmisja na platformie streamingowej Viaplay.

Zobacz także: Wielka awantura wokół gali Najmana MMA VIP w Kielcach. Znamy stawki! "Śmieszna kwota"

Roberto Soldić chce wygrać z Mamedem i przejść do historii
Sonda
KSW 66: Kto wygra walkę wieczoru?
Najnowsze