MMA VIP 2 PPV. Gala Marcina Najmana GDZIE OGLĄDAĆ w INTERNECIE? MMA VIP 2 ILE KOSZTUJE PPV, CENA

2021-06-18 16:32
Marcin Najman
Autor: SE Marcin Najman

Gala Najmana PPV MMA VIP 2. Gdzie kupić PPV z gali Najmana MMA VIP 2? MMA VIP 2 PPV CENA TRANSMISJA. Gala Najmana GDZIE KUPIĆ. Gala Najmana PPV ile KOSZTUJE? MMA VIP 2 PPV. Oj, będzie gorąco w piątkowy wieczór. Gala MMA VIP 2 odbędzie się w Częstochowie już 18 czerwca. Emocji z pewnością nie zabraknie - w ringu pojawią się m.in. Krystian Pudzianowski, Szymon "Taxi Złotówa" Wrzesień czy Dariusz "Daro Lew" Kaźmierczuk. Gala Najmana PPV GDZIE KUPIĆ? Gala Najmana PPV CENA. MMA VIP 2 PPV ile KOSZTUJE?

MMA VIP 2 PPV. Ile kosztuje MMA VIP 2?

W piątek 18 czerwca odbędzie się kolejna gala spod znaku nowej organizacji Marcina Najmana. MMA VIP okazało się dużym sukcesem, więc "El Testosteron" nie odpuszcza i przygotował dla fanów następne show. MMA VIP 2 odbędzie się pod nazwą "Igrzyska Rozkminiaczy". W walce wieczoru doszło do dużej zmiany. Po zatrzymaniu Szymona "Króla Syntholu" Komandosa, nowym main eventem został pojedynek "Żuroma" z "Antykonfidentem". Częstochowianin wraz ze swoimi partnerami biznesowymi zadbał o to, aby widzowie zobaczyli kilka ciekawych starć, a w karcie walk pojawiło się wiele głośnych nazwisk. W ten sposób swój debiut w oktagonie zaliczy chociażby Ryszard Dąbrowski, czyli znany z programu "Chłopaki do wzięcia" Szczena. Po raz drugi podczas gali MMA-VIP dojdzie również do walki żużlowców, a w oktagonie spotkają się Dominik Tyman i Krystian Stefanów. Ponadto, w klatce widzowie będą mieli okazję zobaczyć pogromcę Marcina Najmana, czyli Szymona "Taxi Złotówę" Września, a także Krystiana Pudzianowskiego.

MMA VIP 2 KARTA WALK. Kto walczy na gali Najmana MMA VIP 2 18.06.2021? MMA VIP 2 ZAWODNICY, KARTA WALK

Marcin Najman OSTRO o Jacku Murańskim: Osrał zbroję

MMA VIP 2 JAK OBEJRZEĆ? Gdzie oglądać PPV?

Gala sportów walki MMA VIP 2 odbędzie się w piątek 18 czerwca w Częstochowie. Gala Marcina Najmana MMA VIP ma rozpocząć się o godzinie 20:00. Nie będzie transmisji w telewizji. Stream online tylko w systemie PPV. Relacja na żywo z gali MMA VIP 2 na stronie Sport.se.pl.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze