Michał Boxdel Baron, Kasjusz Don Kasjo Życiński

i

Autor: SE, Sebastian Wielechowski/Super Express Michał "Boxdel" Baron, Kasjusz "Don Kasjo" Życiński

jasna deklaracja

Mocny przekaz Boxdela w kierunku Don Kasjo! "Dzisiaj dałbym ultimatum firmie" [TYLKO U NAS]

2023-01-06 7:42

Podczas pierwszej konferencji przed FAME 17, Michał "Boxdel" Baron przejął pałeczkę największego zadymiarza, kiedy doszło do jego słownej konfrontacji z Pawłem Jóźwiakiem. Po panelu ze swoim udziałem, włodarz FAME MMA miał okazję opowiedzieć o jego kolejnej walce, ewentualnym powrocie Sylwestra Wardęgi do federacji oraz o tym, jak bardzo się zmienił. Do tego użył przykładu jego relacji z Don Kasjo i jak przyznał, dzisiaj zachowałby się inaczej.

Jeszcze do niedawna wydawało się, że najbardziej elektryzującym starciem FAME 17 będzie walka Amadeusza Ferrariego z Kamilem Łaszczykiem, jednak wszystko zmieniło się podczas pierwszej konferencji przed nadchodzącą galą. Okazało się bowiem, że w rzymskiej klatce spotkają się Michał "Boxdel" Baron oraz prezes FEN Paweł Jóźwiak, a podczas ich spotkania na scenie doszło do niezłej zadymy i srogich wyzwisk. Po konferencji włodarz FAME MMA nie ukrywał, że w jego życiu wiele się zmieniło, a on sam dojrzał, przytaczając tutaj chociażby sytuacje z udziałem "Don Kasjo", które miały miejsce w przeszłości. 

Wielka zmiana Boxdela. Dziś inaczej postąpiłby przy kłótniach z Don Kasjo, jasny przekaz przed FAME 17

Włodarz FAME MMA nie ukrywał, że wystawił się na liczne komentarze stając się razem z Wojtkiem Golą bardziej publicznym szefem, niż jego wspólnicy. Przez to właśnie to on narażony był na krytykę. - Z Wojtkiem publicznie byliśmy tak jakby dziw**** chociażby dla Kasjo, który jechał po mnie jak po łysej kobyle. To już jest moja wina osobista. Nigdy bym już tego nie powtórzył. Kwestia czasu i facet dojrzewa do pewnych rzeczy. Dzisiaj, gdyby mi tak powiedział, to skończyłoby się tym, że dałbym jakieś ultimatum firmie na zasadzie albo zamyka piz** albo ja odpadam. Te pociski między mną, a nim to już była taka znęcanka. - powiedział w rozmowie z "Super Expressem" Boxdel tłumacząc, jak bardzo zmieniło się jego podejście w ostatnim czasie. Zobaczcie całą rozmowę z Boxdelem, zaglądając do naszego materiału wideo poniżej!

Sonda
Kto wygra walkę Boxdel - Paweł Jóźwiak?
Najnowsze