FAME MMA 17 Boxdel vs Jóźwiak

i

Autor: FAME MMA FAME MMA 17 Boxdel vs Jóźwiak

wielka bitka na FAME 17

Wielki hit na FAME 17! Boxdel będzie się bić z Pawłem Jóźwiakiem! Wielkie starcie szefów FAME MMA i FEN potwierdzone

2023-01-04 21:20

Federacja FAME MMA przygotowała prawdziwą bombę, którą odpaliła podczas pierwszej konferencji prasowej przed FAME 17! Jeszcze do niedawna mogło się wydawać, że najciekawszą walką nadchodzącej gali będzie walka wieczoru Amadeusz Ferrari - Kamil Łaszczyk, jednak okazuje się, że czeka nas jeszcze jedno, niemniej elektryzujące starcie, Boxdel - Paweł Jóźwiak, które odbędzie się w... klatce rzymskiej!

W nowy rok federacja FAME MMA weszła naprawdę mocno. Podczas pierwszej konferencji przed FAME 17 poznaliśmy całą kartę walk, na której do pewnego momentu najbardziej elektryzującym pojedynkiem bez dwóch zdań była walka Amadeusza Ferrariego z Kamilem Łaszczykiem, którą postanowił skomentować nawet Artur Szpilka. Ponadto, 4 stycznia poznaliśmy nowego współprowadzącego konferencje, który zastąpił Sylwestra Wardęgę. To jednak nie był koniec niespodzianek, bowiem okazało się, że podczas FAME 17 walkę stoczą również Boxdel i Paweł Jóźwiak.

Boxdel będzie się bił z Pawłem Jóźwiakiem na FAME 17! Mamy oficjalne ogłoszenie hitowej walki

Powiedzieć, że szefowie FAME MMA oraz FEN nie darzą się sympatią, to jakby nie powiedzieć niczego. Michał "Boxdel" Baron nigdy nie gryzł się w język, kiedy mówił o szefie Fight Exclusive Night i odwrotnie. Teraz włodarze będą mieli okazję wyjaśnić sobie wszystko w oktagonie, za pomocą pięści, co zostało oficjalnie ogłoszone podczas pierwszej konferencji przed FAME 17. 

Wielki hit na FAME 17! Boxdel będzie się bić z Pawłem Jóźwiakiem! Wielkie starcie szefów FAME MMA i FEN potwierdzone

Paweł Jóźwiak wróci do klatki po tym, jak błyskawicznie rozprawił się z Marcinem Najmanem podczas gali WOTORE 6 i będzie chciał z pewnością utrzymać swoją dobrą passę podczas kolejnej walki w MMA. Dla Boxdela będzie to czwarta walka. Po wygranej z Jakubem "Guzikiem" Szymańskim podczas pierwszego FAME MMA, później musiał uznać wyższość Jakuba "Kubańczyka" Flasa oraz Kasjusza "Don Kasjo" Życińskiego w boksie. 

Sonda
Kto wygra walkę Boxdel - Paweł Jóźwiak?

Konferencja z udziałem Ronaldinho Gaúcho o 13:00, a stadion nieprzygotowany?

Posłuchaj, jak Pierwsza Zmiana VOX FM postawiła na nogi radomski świat sportu!

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze