Artur Szpilka

i

Autor: Tomasz Radzik SE Artur Szpilka

krótki komentarz

Tak Artur Szpilka podsumował ogłoszenie walki Ferrari - Łaszczyk na FAME 17! Jasny przekaz gwiazdora KSW

2023-01-04 9:20

Gala FAME 17 zbliża się wielkimi krokami, a co za tym idzie od pewnego czasu federacja odkrywa kolejne karty zdradzając, kogo będziemy mieli okazję zobaczyć w oktagonie. Jedną z najciekawszych i przy okazji jedną z najbardziej wyczekiwanych walk jest pojedynek Amadeusza "Ferrariego" Roślika z Kamilem Łaszczykiem. Walkę wieczoru FAME 17 krótko podsumował również Artur Szpilka.

Do kolejnej gali organizowanej przez federację FAME MMA nie zostało już dużo czasu, dlatego na przełomie 2022 i 2023 roku włodarze postanowili zacząć ujawniać, kto pojawi się w oktagonie podczas lutowego wydarzenia, które odbędzie się w TAURON Arenie Kraków. Oprócz pojedynków Mandzio - Karolek, Czarek Jóźwik - Gimper, czy Wac Toja - Sebastian Fabijański, przyjdzie nam zobaczyć chociażby długo wyczekiwaną walkę Amadeusza Ferrariego z Kamilem Łaszczykiem. "Władca Piekieł" od dłuższego czasu na realny konflikt z zawodowym pięściarzem, a nieskalany rekord Łaszczyka, który wygrał 32 walki i nie przegrał żadnej, tylko podgrzewa atmosferę przed starciem. Nic więc dziwnego, że na krótki komentarz zdecydował się Artur Szpilka.

Pojedynek Ferrari - Łaszczyk walką wieczoru FAME 17! Krótki komentarz Artura Szpilki po oficjalnym ogłoszeniu

Świat freak-fightów nie jest obcy Arturowi Szpilce, który miał okazję pojawić się już w klatce HIGH League, kiedy walczył z Denisem Załęckim. Gwiazdor federacji KSW tym bardziej pokusił się o krótki wpis w mediach społecznościowych po ogłoszeniu walki Ferrari - Łaszczyk, że ten drugi to jego kolega po fachu. I jak nie trudno się domyślić, to właśnie jemu kibicować będzie Artur Szpilka.

Tak Artur Szpilka podsumował ogłoszenie walki Ferrari - Łaszczyk na FAME 17! Jasny przekaz gwiazdora KSW

- Team Łaszczyk - napisał krótko w swojej relacji na Instagram Stories "Szpila", dodając emotikonę płomienia oraz pięści. Gala FAME 17, podczas której dojdzie do walki Amadeusza Ferrariego z Kamilem Łaszczykiem odbędzie się 3 lutego w TARUON Arenie Kraków, natomiast pierwsza konferencja, na której dojdzie z pewnością do potyczek słownych pomiędzy zawodnikami zaplanowana jest na środę 4 stycznia. 

Sonda
Kto wygra walkę Ferrari - Łaszczyk?
Artur Szpilka o walce Ferrari - Łaszczyk

i

Autor: Instagram/ artur_szpilka screen Artur Szpilka o walce Ferrari - Łaszczyk
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze