Na gali UFC pierwszy raz w historii walczy małżeństwo. Kim są Mark i Montana de la Rosa?

2020-02-16 2:01 MSo
Kim są Mark i Montana de la Rosa?
Autor: Instagram Montana de la Rosa Montana de la Rosa - kim są Mark i Montana de la Rosa?

To sytuacja zdecydowanie bez precedensu! Na gali UFC on ESPN+ 25, której walką wieczoru jest pojedynek Jan Błachowicz - Corey Anderson, na karcie znajdują się pojedynki Marka de la Rosy i Montany de la Rosy. Zbieżność nazwisk? Nic bardziej mylnego. Pierwszy raz w historii największej organizacji MMA na świecie na jednej gali zaprezentuje się małżeństwo. Kim są Mark i Montana de la Rosa?

Kim są Mark i Montana de la Rosa, zawodnicy UFC?

Jak informuje portal 12up.com, ta sytuacja nie miała jeszcze miejsca w historii UFC. Mark i Montana de la Rosa to pierwsze małżeństwo, które pojawiło się na karcie walk jednej gali UFC. W Rio Rancho w nocy z soboty na niedzielę czasu polskiego (15/16 lutego 2020 roku) oboje wejdą do oktagonu, by zmierzyć się ze swoimi rywalami. - De la Rosowie zrobią to w Nowym Meksyku. Czas zabłysnąć w sobotę. To będzie nasza noc - zapowiadała na Twitterze Montana de la Rosa. Co ciekawe, łączy ich nie tylko miłość do sportów walki, ale również... jedna kategoria wagowa. To 125 funtów, czyli 56,7 kilograma. Jak swoją żonę opisuje Mark de la Rosa? - Jest superżoną i supermamą. Mamy ciężki program treningów, ale tak szybko, jak wracamy do domu, przestaje być wojowniczką. Jest niesamowitą żoną i wspaniałą matką - opowiadał na łamach oficjalnej strony UFC.

Mark de la Rosa przed galą w Rio Rancho miał na swoim koncie czternaście pojedynków. Jedenaście z nich wygrał, trzykrotnie musiał uznawać wyższość rywala. Jego żona Montana w klatkach mierzyła się piętnastokrotnie - wygrała dziesięć pojedynków. Razem wychowują córeczkę Zaylyn. Jak pójdzie im podczas gali UFC on ESPN+ 25 w Rio Rancho? Przekonamy się już w nocy z soboty na niedzielę 15/16 lutego 2020 roku. Relacja na żywo na Sport.se.pl!