NAGIE ZDJĘCIE mistrzyni spod prysznica trafiły do Internetu. Jest z tego dumna [ZOBACZ]

2019-11-08 11:17 FAN
Amanda Nunes
Autor: Instagram/amanda_leoa Amanda Nunes

W sieci coraz częściej pojawiają się wyzywające zdjęcia znanych osób. Jeszcze kilka lat temu spotykały się one z wielkim zdziwieniem, ale obecnie nie są już niczym nowym. Co więcej, sportowcy dla popularności decydują się na odważne sesje, gdzie często prezentują się niemal nago. Tak też jest w przypadku mistrzyni UFC, Amandy Nunes, która wzięła udział w rozbieranej sesji.

Reprezentantka Brazylii od przeszło sześciu lat z powodzeniem występuje w największej federacji MMA na świecie. W Amerykańskim UFC przegrała tylko raz, w 2014 roku. Od tego czasu kontynuuje serię zwycięstw, która przyniosła jej dwa tytuły mistrzowskie. Najpierw zdobyła pas w wadze koguciej, a następnie w kategorii piórkowej. W grudniu po raz kolejny będzie broniła tytułu w wadze koguciej.

Nim jednak Nunes porwała swoich fanów popisami w klatce, postanowiła rozpalić ich w mediach społecznościowych. Na jej Instagramie pojawiły się bardzo odważne zdjęcia. Brazylijka wzięła udział w sesji dla ESPN's Body Issue. Na fotografii Nunes prezentuje się jedynie w dwóch pasach mistrzowskich, które zasłaniają jej nagie piersi i łono.

To jednak nie koniec. Na Instastories pojawiło się natomiast zdjęcie spod... prysznica. Jak łatwo się domyślić Brazylijka również jest tam naga, a kluczową rolę ponownie odgrywają pasy mistrzowskie. Oczywiście nie zabrakło komentarzy, które komplementują odwagę zawodniczki UFC. - Elegancka i niebezpieczna - napisał były zawodnik futbolu amerykańskiego, Greg Hardy.

Amanda Nunes
Autor: Instagram/amanda_leoa Amanda Nunes