Marcin Najman - Bonus BGC

i

Autor: Kamil Kacperczyk / Super Express Marcin Najman - Bonus BGC

Najman SZCZERZE dla "SE": Jeszcze nigdy stary Najman nie miał takiego wsparcia [WIDEO]

2019-10-25 23:15

Największą walką sobotniej gali FAME MMA 5 w gdańskiej Ergo Arenie będzie pojedynek Marcina "El Testosterona" Najmana z Piotrem "Bonusem BGC" Witczakiem. Zawodnicy spotkali się kolejny raz twarzą w twarz podczas piątkowej konferencji prasowej. - Jeszcze nigdy stary, 40-letni Najman nie miał takiego wsparcia jak teraz - mówi otwarcie bohater walki wieczoru. Mimo to, liczy, że publiczność będzie stała po stronie rywala. Dlaczego?

Na ten freak-fightowy pojedynek czeka pół Polski! W ringu FAME MMA 5 pojawi się słynny raper Piotr "Bonus BGC" Witczak i Marcin "El Testosteron" Najman. Przed walką nie brakowało miłej i ciepłej wymiany słów. Zawodnicy kolejny raz spotkali się twarzą w twarz podczas ceremonii ważenia w gdańskiej Ergo Arenie.

Choć "Bonus BGC" twierdzi, że Najman go zlekceważył, ten w rozmowie z "Super Expressem" przyznał, że przed starciem wyjechał nawet na obóz w góry! W wywiadzie nie mogło zabraknąć także kwestii licznych hejterów, którzy co walkę atakowali "El Testosterona". - Jeszcze nigdy stary, 40-letni Najman nie miał takiego wsparcia jak teraz - mówi otwarcie bohater walki wieczoru. Więcej w poniższym materiale wideo!

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze