Zadyma na gali FAME MMA 5

i

Autor: Kamil Kacperzyk / Super Express Zadyma na gali FAME MMA 5

ZADYMA przed hitem FAME MMA 5. Interweniowała ochrona! [WIDEO]

2019-10-25 22:05

Za nami ceremonia ważenia przed galą FAME MMA 5! Fanów najbardziej elektryzuje nie tylko pojedynek Marcin "El Testosteron" Najman - Piotr "Bonus BGC" Witczak, ale również Tomek Olejnik - Dawid Malczyński. Rywalizacja obu zawodników dawno przeniosła się poza sam oktagon! Dzień przed galą Olejnik spoliczkował swojego rywala w ramach zemsty! Kto wygrania w oktagonie?

Pojedynek Tomka Olejnika z Marcinem Malczyńskim jest prawdopodobnie najgorętszą i najbardziej zażartą rywalizacją podczas FAME MMA 5! Zawodnicy pierwszy pojedynek stoczyli na... parkingu. Już tam poszło kilka ciosów. Później gorąco zrobiło się za sprawą zabrania mistrzowskiego pasa Malczyńskiego przez Olejnika.

Efekt? Na pierwszej konferencji przed FAME MMA 5, Dawid spoliczkował rywala za to zachowanie. Na ceremonii ważenia doszło do poważnej zadymy. Olejnik postanowił się zrewanżować za uderzenie - "popisał się" dokładnie tym samym. Po chwili do akcji weszli ochroniarze, którzy rozdzielili dwójkę. Jak wyglądała zadyma na ceremonii ważenia przed FAME MMA 5? Sprawdźcie w powyższym materiale wideo!

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze