Najman ZDYSKWALIFIKOWANY, BÓJKA w oktagonie. Potworne groźby, okropne CIERPIENIA "Don Kasjo" [WIDEO]

2020-11-22 0:19 mso
Bójka Najman vs Don Kasjo
Autor: Twitter Bójka Najman vs Don Kasjo

Co za skandal! Nikt nie spodziewał się, że ta walka w taki sposób się zakończy. Marcin Najman zapowiadał przed walką w rozmowie z "Super Expressem", że nie interesuje go wynik tego pojedynku. Najman zaczął bić rywala w parterze, a potem jeszcze kopnął rywala i został zdyskwalifikowany. W ringu nagle doszło do bójki. Do oktagonu szybko nagle wkroczyła ochrona i oddzieliła ich.

Ileż nienawiści było w tym konflikcie! Marcin Najman i Kasjusz „Don Kasjo” Życiński wymieniali się „uprzejmościami” nie tylko w trakcie konferencji, ale przede wszystkim w mediach społecznościowych. Po oskarżeniach „Don Kasjo” o rzekomy romans Najmana z Esmeraldą Godlewską po FAME MMA 5. „El Testosteron” w rozmowie z „Super Expressem” zapowiadał, że nie interesuje go wynik walki.

Zobacz zdjęcia, jak wyglądała bójka Najmana i "Don Kasjo"!

- Ja idę na wojnę! Nie interesuje mnie wynik tej walki, on ma dostać wp****l. Tylko to się liczy, reszta jest bez znaczenia. Ma dostać po łbie za te wszystkie okropności i podłe rzeczy, które robił – powiedział Najman przed walką. W ringu doszło do skandalu.

Najman już wcześniej obiecał, że zrobi PIEKŁO Don Kasjo? Mamy na to DOWODY

Marcin Najman najpierw sprowadził do parteru „Don Kasjo”, a następnie zaczął go bić. Sędzia odjął mu punkt, a następnie kopnął go w nogę. Arbiter ogłosił dyskwalifikację. Nagle w ringu doszło do ogromnej burdy. Najman został szybko oddzielony od przeciwnika, a nagle powalony Kasjusz został złapany za nogę, która została wykręcona. "Don Kasjo" potwornie cierpiał.

Z ust "El Testosterona" słychać było okropne groźby. - Ty k****a, Ty cwelu z*****y, za***** cię - krzyczał Najman.

Marcin Najman: Don Kasjo ZAATAKOWAŁ moją rodzinę. Dostanie WPIERD**!
Najnowsze