Artur Szpilka, Kamila Wybrańczyk

i

Autor: Instagram/artur_szpilka Artur Szpilka i Kamila Wybrańczyk

Namiętne chwile!

Namiętne chwile Kamili Wybrańczyk i Artura Szpilki! Wszystko znalazło się w internecie, pięściarz nie szczędzi czułości!

2022-10-05 12:01

Kamila Wybrańczyk postanowiła pokazać namiętne chwile ze swoim ukochanym. Ukochana Artura Szpilki za pomocą swoich mediów społecznościowych pokazała krótkie nagranie, na którym jest obściskiwana przez byłego pięściarza, tulona przez niego i obcałowywana. Tak gorącego uczucia można wyłącznie zazdrościć!

Kamila Wybrańczyk postanowiła pokazać wyjątkowo gorące nagranie, na którym Artur Szpilka okazuje jej gorące uczucie! Okazuje się, że miłość byłego pięściarza do jego partnerki jest wyjątkowo duża, a on sam wprost uwielbia tulić się i obcałowywać ze swoją ukochaną. Nagranie dobitnie udowadnia, że uczucia Szpilki są naprawdę wielkie!

Kamila Wybrańczyk obściskiwana przez Artura Szpilkę. Para kocha się na zabój!

Trzeba przyznać, że związek między Arturem Szpilką a jego ukochaną, Kamilą Wybrańczyk jest jednym z najbardziej udanych w polskim sporcie. Para jest już ze sobą od lat, wspiera się przy różnorakich przedsięwzięciach i regularnie okazuje sobie uczucia. Ostatnimi czasy, Kamila Wybrańczyk zamieściła na swoim Instagramie wyjątkowo wzruszające wyznanie miłosne w kierunku byłego pięściarza.

- Jestem i zawsze będę Twoim lekiem na całe zło. Kocham najmocniej na świecie. Zasługujesz na całe szczęście na świecie. Zrobiłabym i zrobię wszystko, aby cię zawsze uszczęśliwiać. Idziemy dalej spełniać marzenia  - pisała Kamila Wybrańczyk za pośrednictwem swojego Instagrama.

Artur Szpilka okazuje uczucie swojej ukochanej. Nagranie dostało się do internetu

Na najnowszej publikacji Kamili Wybrańczyk w mediach społecznościowych zobaczyć możemy krótkie nagranie, na którym ukochana Szpilki jest tulona i całowana przez swojego ukochana. Wyraz jej twarzy zdradza, że jest bardzo zakochana w sportowcu i cieszy się z faktu posiadania takiego mężczyzny u swojego boku!

Kamila Wybrańczyk

i

Autor: instagram.com/kamiszkolandia
Sonda
Czy podoba Ci się Kamila Wybrańczyk?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze