Kamila Wybrańczyk

i

Autor: Instagram/kamiszkolandia Kamila Wybrańczyk

Wielka zmiana

Narzeczona Artura Szpilki już tak nie wygląda. Totalna metamorfoza Kamili Wybrańczyk, fani w szoku

2022-10-26 12:02

Kamila Wybrańczyk świetnie odnajduje się w mediach społecznościowych, gdzie w zasadzie codziennie publikuje nowe treści. Okazuje się, że narzeczona Artura Szpilki nie ma żadnych oporów przed tym, aby nieco eksperymentować ze swoim wyglądem. Teraz postanowiła zaskoczyć fanów i pokazała się w całkowicie nowym wydaniu. Internauci byli zachwyceni tym, co zobaczyli.

Kamila Wybrańczyk nie musi już pracować na swoją popularność, bo jest doskonale rozpoznawalną osobą w świecie sportów walki. Najpierw kibice znali ją przede wszystkim dzięki Arturowi Szpilce. Para jest ze sobą od wielu lat i Wybrańczyk bardzo często pojawiała się na walkach swojego ukochanego, dzięki czemu fani znali jej twarz.

Kamila Wybrańczyk postawiła na dużą zmianę. Fani byli zachwyceni

Ale od pewnego czasu Wybrańczyk pracuje na swoje nazwisko sama. Nie dość, że prężnie działa przy swojej marce perfum, którą bardzo często reklamuje w mediach społecznościowych, stoczyła kilka walk we freak-fightach. Ostatnio przyznała jednak, że nie ma czasu na przygotowania i w klatce szybko się nie pojawi. - Jak się ktoś trafi, jakiś naleśnik to mogę zawalczyć. Na razie nie mam czasu. Nie mam kiedy się przygotowywać. Nie czuję się też dobrze… - powiedziała Wybrańczyk.

Ukochana Artura Szpilki nie przestaje jednak zaskakiwać fanów. Na ostatnim zdjęciu, jakie opublikowała na swoim profilu na Instagramie, Wybrańczyk pokazała się w całkowicie nowym wydaniu. Dotychczas miała rozpuszczone włosy, a teraz postanowiła zapleść liczne warkocze. Internauci nie ukrywali zaskoczenia i zachwytu. - Ale czadowo wyglądasz w tych warkoczykach - czytamy w jednym z komentarzy. Zdjęcie Wybrańczyk znajdziecie poniżej.

PKO Ekstraklasa odc. 10
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze