Kamila Wybrańczyk

i

Autor: Instagram/ kamiszkolandia Kamila Wybrańczyk

Narzeczona Artura Szpilki okropnie cierpi! Kamila Wybrańczyk opowiedziała o potwornym bólu, to jeszcze nie koniec

2021-07-21 13:01

Kamila Wybrańczyk zalicza się do grona gwiazd, które chętnie dzielą się kolejnymi informacjami ze swojego życia w mediach społecznościowych, budując tym samym więź z fanami. Tym razem narzeczona Artura Szpilki postanowiła podzielić się z internautami przykrymi informacjami. Okazuje się, że zawodniczka FAME MMA zmaga się z potwornym bólem. Niestety to jeszcze nie koniec cierpienia Kamili Wybrańczyk, którą czeka kilka zaplanowanych zabiegów.

Narzeczona Artura Szpilki już dawno dała się poznać swoim fanom jako osoba bardzo aktywna w mediach społecznościowych oraz wielka miłośniczka tatuaży i ubarwiania swojego ciała. Kamila Wybrańczyk może pochwalić się wieloma dziełami na skórze, które pokrywają znaczną część jej ciała. Ostatni projekt zawodniczki FAME MMA zakłada, że tatuaż na prawej nodze połączy się z "dziarą", którą Kamila Wybrańczyk ma na plecach. Niestety dla narzeczonej Artura Szpilki, zajmuje sporo czasu i jest niezwykle bolesne. Gwiazda FAME MMA wyznała ostatnio swoim fanom na Instagramie, że powoli dochodzi do siebie po wykonaniu tatuażu, który pokrył niemalże całą jej nogę. 

Narzeczona Artura Szpilki ujawniła szokującą prawdę o stanie pięściarza! Kamila Wybrańczyk mówi o depresji

Kamila Wybrańczyk zmaga się z potwornym bólem

Imponujące dzieło, które możecie zobaczyć na zdjęciu poniżej, nie jest jednak jeszcze gotowe i Kamila Wybrańczyk za niedługo znów trafi do studia tatuażu, aby dokończyć projekt. To wiązało się będzie z kolejnymi dawkami bólu, jednak najpierw narzeczona Szpilki musi dojść do siebie. - Jeszcze sporo roboty. Na razie się goję, kolano było masakryczne powiem Wam... Straszny ból, straszny! - wyznała na Instagramie Kamila Wybrańczyk 

Nie przegap: Dramatyczne wyznanie Diablo Włodarczyka po wyjściu z więzienia. Przeżył fatalne sceny

Zobacz także: Kamila Wybrańczyk ujawniła zboczone wiadomości

Szef FAME MMA szykuje BOMBĘ z DON KASJO l Andrzej Kostyra
Kamila Wybrańczyk zmaga się z potwornym bólem

i

Autor: Instagram/ kamiszkolandia Kamila Wybrańczyk zmaga się z potwornym bólem
Sonda
Czy podoba Ci się Kamila Wybrańczyk?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze