Artur Szpilka, Kamila Wybrańczyk

i

Autor: Instagram/artur_szpilka Artur Szpilka i Kamila Wybrańczyk

Odważyła się

Nie uwierzycie, co narzeczona Artura Szpilki wyprawiała na wakacjach. Nagranie krąży po sieci. Patrzyły na to tłumy

2023-08-08 19:10

Sierpień to jak co roku idealny moment, aby wybrać się na zagraniczny wypad. Na południu Europy panują wówczas świetne warunki do plażowania, czy ogólnie odpoczynku. Z uroków greckiego klimatu postanowili skorzystać Artur Szpilka oraz jego narzeczona Kamila Wybrańczyk. Para z przyjaciółmi wybrała się na Rodos. Ukochana zawodnika KSW podczas urlopu postanowiła porwać się na oryginalną rzecz.

Artur Szpilka po wygranej walce z Mariuszem Pudzianowskim stał się jedną z największych gwiazd KSW. Co prawda jeszcze przed starciem z "Pudzianem" o byłym pięściarzu mówiło się sporo, ale zwycięstwo na gali XTB KSW Colosseum 2 przyniosło mu jeszcze większy rozgłos. Nie dziwi więc fakt, że obecnie fani "Szpili" czekają na ogłoszenie kolejnego jego rywala oraz termin następnej walki na KSW.

Kamila Wybrańczyk porwała tłumy. Odważna decyzja

Na razie jednak zawodnik ma problemy z motywacją, o czym opowiedział w rozmowie z Andrzejem Kostyrą. - Po tym starciu tak jakbym stracił motywację. Jak coś się dzieje, to bardzo trenuję, a teraz nie mogę się zebrać - zdradził Szpilka. Być może w odzyskaniu motywacji do pracy pomogą mu wakacje. Zawodnik wraz z narzeczoną, Kamilą Wybrańczyk i przyjaciółmi wybrał się na Rodos.

Kamila Wybrańczyk na zmysłowym wideo w swoim domu. Nagrała się niespodziewana reakcja Szpilki

Szpilka z narzeczoną wylądowali tam kolejny raz, ale jak przyznał Łukasz "Juras" Jurkowski (to właśnie z nim i jego ukochaną Szpilka i Wybrańczyk podróżują), uwielbiają Grecję. - Greckie wakacje czas start! Tak, tak ta sama wyspa, to samo miejsce po raz kolejny, ale kochamy Grecję - napisał były zawodnik MMA w mediach społecznościowych.  Jak wynika z oznaczeń na Instagramie, wczasowicze wybrali hotel Mitsis Alila Resort & Spa. Jeden z wieczorów gościom obiektu umilał zespół muzyczny. Okazuje się, że próbkę swoich umiejętności wokalnych dała również Kamila Wybrańczyk. Ukochana Szpilki stanęła na scenie i zaśpiewała piosenkę pt. "Hotel California". Po występie otrzymała ogromne prawa od zgromadzonych.

Kamila Wybrańczyk

i

Autor: Instagram/artur_szpilka
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze