Marta Linkiewicz

i

Autor: Instagram / linkimaster Marta Linkiewicz

Prawda wyszła na jaw!

Nie uwierzysz, co musiała zrobić rodzina Marty Linkiewicz! Bardzo ich to męczyło, trzeba było dokonać zmiany

2022-09-28 11:25

Marta Linkiewicz bez wątpienia jest jedną z bardziej kontrowersyjnych postaci polskiego show-biznesu i jej obecność w świecie sportu po dziś budzi wielkie kontrowersje. W rozmowie z Krzysztofem Gonciarzem z 2021 roku, celebrytka powiedziała, co musiała zrobić jej rodzina, gdy ta zyskała sławę. Nie mogliście się tego spodziewać.

Marta Linkiewicz jest postacią, która od wielu lat wzbudza wielkie kontrowersje wśród fanów polskiego show-biznesu i sportu. Wszystko przez burzliwą przeszłość gwiazdy Fame MMA, która po dziś jest kwestią, która wzbudza nadmierne emocje. Okazuje się, że sława kosztowała Linkiewicz i jej bliskich naprawdę wiele. Nie uwierzycie, co musiała zrobić matka i siostra celebrytki.

Marta Linkiewicz zyskała sławę w kontrowersyjny sposób. Jej bliscy musieli zareagować

Marta Linkiewicz na celowniku opinii publicznej pojawiła się kilka lat temu, gdy do sieci trafił film, na którym to chwaliła się ona uprawianiem seksu grupowego z zespołem Rae Sremmurd. Okazuje się, że ta sytuacja była wyjątkowo stresująca dla rodziny gwiazdy, która musiała podjąć radykalne środki. Cała prawda wyszła przy okazji rozmowy gwiazdy z Krzysztofem Gonciarzem, trzeba przyznać, że sprawa początkowej popularności Linkiewicz była wyjątkowo ciężka.

Aby zobaczyć, co musiały zrobić matka i siostra Marty Linkiewicz, przejdź do galerii poniżej.

Sonda
Czy podoba Ci się Marta Linkiewicz?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają