Piotr Kurowski

i

Autor: YouTube Piotr Kurowski

Nie żyje znany polski zawodnik MMA. Tajemnicza śmierć. Wcześniej odgryźli mu ucho

2021-09-22 18:54

Już we wtorek świat sportów walki zapadł w żałobę. Właśnie tego dnia ukazała się informacja o niespodziewanej śmierci 36-letniego zawodnika MMA, Piotra Kurowskiego, którego serce przestało bić zaskakująco i nagle. Sportowiec znany m.in. z gali Wotore 2 zmarł w tajemniczych okolicznościach, które dopiero po czasie wyszły na jaw.

Piotr Kurowski stoczył na zasadach MMA trzy zawodowe pojedynki, jednak wszystkie przegrał. 36-latek zdobył popularność dzięki walce na gali Wotore 2, podczas której przeważał nad rywalem, ale ten odwrócił losy pojedynku. Niedługo po tym starciu o popularnym „Korbie” zrobiło się jeszcze głośniej, gdy na ulicy odgryziono mu ucho. Sportowiec stanął wtedy w obronie przyjaciółki, a naprzeciwko niego było trzech napastników. Jeden z nich zaatakował zębami ucho Kurowskiego, co możecie zobaczyć w TYM miejscu.

Mariusz Pudzianowski atakuje rywala przed KSW! Ma nadzieję, że nie dostanie "sr***ki"

Podczas Wotore 2 odbyła się także walka kobiet, które możecie poznać w galerii poniżej

Tajemnicza śmierć charakternego fightera

Niestety, „Korba” przegrał właśnie najważniejszą walkę w swoim życiu. W oficjalnej wiadomości nie podano informacji o przyczynach śmierci 36-latka, jednak w mediach społecznościowych szybko pojawiły się różne teorie. Jedna z nich mówiła o tragicznej sytuacji, podczas której Kurowski miał paść ofiarą brutalnego napadu, w wyniku którego zapadł w śpiączkę. Na poparcie tej teorii przedstawiono nagranie, na którym widać atak kilku mężczyzn na bezbronnego sportowca.

Matka Andrzeja Gołoty przerwała milczenie. Pięściarz mógł umrzeć, dramat rozgrywał się na oczach żony

Okazuje się, że sportowiec nie odniósł aż tak poważnych obrażeń w wyniku tej napaści. Jego przyjaciel, Kamil Umiński, opowiedział o wszystkim w rozmowie z portalem SportoweFakty WP. - Takie pobicie faktycznie miało miejsce w Warszawie, ale autentyczność tego nagrania jest moim zdaniem mocno wątpliwa. Miałem kontakt z Piotrkiem po tym, jak został pobity. To zdarzenie nie miało aż tak fatalnych konsekwencji. Niedługo po tym Piotrek wyjechał jak zwykle do Trójmiasta, gdzie pracował na bramce w jednym z klubów – obalił tę teorię Umiński.

Zdaniem przedstawiciela klubu Aligatores, do którego należał Kurowski, właśnie w Trójmieście doszło do tragicznego wypadku, który spowodował śmierć „Korby”. - Nie znam dokładnych okoliczności, ale wiem, że w wyniku nieszczęśliwego upadku doznał rozległych obrażeń głowy. Były one na tyle poważne, że został przez lekarzy wprowadzony w śpiączkę. Kiedy się wybudził, okazało się, że jego stan nadal jest koszmarny. Dlatego ponownie wprowadzono go w stan śpiączki, niestety jego serce tego nie wytrzymało – wyznał SportowymFaktom Umiński.

W sprawie śmierci Kurowskiego prowadzone jest dochodzenie. 36-latek był wielokrotnym medalistą zawodów grapplingowych, w których zdobył blisko sto medali. W zawodowym MMA poniósł trzy porażki, jednak mimo to był w środowisku bardzo lubiany. Teraz jego bliscy przeżywają żałobę, a sprawa samej śmierci będzie wymagała dodatkowych wyjaśnień.

Sonda
Czy lubisz walki na gołe pięści?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze