Mariusz Pudzianowski

i

Autor: Sebastian Wielechowski/Super Express Mariusz Pudzianowski

Niecodziena przygoda

Niebezpieczna sytuacja u Mariusza Pudzianowskiego. Nagrał specjalne wideo. To stało się z samego rana

2023-05-20 18:45

Mariusz Pudzianowski przyzwyczaił swoich fanów do tego, że jest człowiekiem wielu talentów. Zdecydowana część kibiców zna go przede wszystkim jako byłego strongmana i obecnego zawodnika mieszanych sztuk walki, ale jak podkreśla sam "Pudzian", żadnej pracy się nie boi. Niektóre działania wojownika z Białej Rawskiej są obarczone ryzykiem i w sobotę poinformował fanów o nie do końca przyjemnym incydencie.

Mariusz Pudzianowski już niebawem stoczy kolejną walkę w mieszanych sztukach walki. Na początku czerwca, a dokładnie w trzeci dzień tego miesiąca odbędzie się gala XTB KSW Colosseum II. Na PGE Narodowym "Pudzian" skrzyżuje rękawice z Arturem Szpilką i na ten pojedynek czekają tysiące kibiców zarówno jednego jak i drugiego zawodnika. Obaj są aktywni w mediach społecznościowych i informują o stanie przygotowań do starcia.

Pudzianowski w nieprzyjemnej sytuacji. Dla niektórych byłoby to duże niebezpieczeństwo

Na ich profilach nie brakuje również innej treści. Mariusz Pudzianowski lubi dzielić się z kibicami również innymi czynnościami. Z jego nagrania na Instastories wynika, że w sobotni poranek był odwiedzić... ule. - Dwadzieścia minut bez roweru, bez biegania tylko rozciąganie. Po minucie tak ciężarki z cztery razy, żeby się rozruszać. Później sparingi, ale najpierw było trzeba objazd po włościach zrobić - zaczął nagranie Pudzianowski.

Okazuje się, że zawodnik KSW miał nieprzyjemne spotkanie z pszczołą. - Wpadłem na ule, no i oczywiście musiałem być urąbany, bo ukradłem jak misio miód. Ukradłem miód i pszczoła się zemściła i mnie w łeb użądliła. Pudzian, misio, złodziej miodu. No to za karę został urąbany w łeb przez pszczołę - powiedział ze śmiechem Pudzianowski. Na szczęście zawodnikowi nic się nie stało, bo jak wiadomo, użądlenie pszczoły dla osób uczulonych na jad może być bardzo niebezpieczne.

Mariusz Pudzianowski

i

Autor: Instagram/pudzianofficial Mariusz Pudzianowski
Artur Szpilka przed walką z Pudzianowskim | Andrzej Kostyra
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze