Artur Szpilka

i

Autor: Instagram/artur_szpilka Artur Szpilka

Mordercze treningi

Niewiarygodne, jak Artur Szpilka haruje przed walką z Pudzianowskim. Ledwo łapie oddech, aż chce mu się płakać

2023-05-18 19:58

Nieco ponad dwa tygodnie dzielą nas od największego wydarzenia w historii polskiego MMA. 3 czerwca odbędzie się gala XTB KSW Colosseum II, a wszystko będzie miało miejsce na PGE Narodowym przy udziale kilkudziesięciotysięcznej publiczności. Jedną z walk będzie starcie Artura Szpilki z Mariuszem Pudzianowskim. Pięściarz na treningach wylewa siódme poty, o czym dobitnie świadczą ostatnie nagrania z sali treningowej.

Niektórzy sympatycy mieszanych sztuk walki mogą przebierać nogami w oczekiwaniu na sobotę 3 czerwca. Wówczas dojdzie do największej gali w historii polskiego MMA. Podczas XTB KSW Colosseum II zobaczymy największe gwiazdy. Na PGE Narodowym do klatki wejdą m.in. Mamed Khalidov, Michał Materla, Mariusz Pudzianowski, czy Artur Szpilka. Co więcej, dwaj ostatni zmierzą się w bezpośrednim pojedynku, który zapowiada się na niebywale emocjonujący.

Artur Szpilka wykończony po treningach. Nie mógł złapać tchu. Ależ haruje!

Większe szanse daje się "Pudzianowi", który w MMA ma zdecydowanie większe doświadczenie niż młodszy od niego rywal. W dodatku zawodnik z Białej Rawskiej będzie chciał wrócić na zwycięską ścieżkę po tym, jak pod koniec ubiegłego roku przegrał z Mamedem Khalidovem. Artur Szpilka nie zamierza jednak ułatwiać zadania przeciwnikowi i na treningach daje z siebie wszystko.

A doskonałym dowodem na to są najnowsze nagrania, które pojawiły się na profilu na Instagramie Szpilki. Widać na nich, jak z zawodnika pot wręcz kapie i z trudem łapie oddech ze zmęczenia. Kolejne wideo przedstawia Szpilkę na orbitreku. Do nagrania zawodnik dołączył emotkę płaczącego mężczyzny. I faktycznie nie jeden mógłby po takim wysiłku zapłakać...

Artur Szpilka

i

Autor: Instagram/artur_szpilka Artur Szpilka
Artur Szpilka

i

Autor: Instagram/artur_szpilka Artur Szpilka
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze