Krzysztof Jotko

i

Autor: Instagram/krzysztofjotko Krzysztof Jotko

Polak odchodzi?

Niepokojące doniesienia. Polak wyrzucony z UFC? Bił się tam od 9 lat!

2022-10-30 12:10

Niepokojące doniesienia pojawiły się w niedzielny poranek. Zaufany profil na Twitterze UFC Roster Watch poinformował, że grono Polaków w największej organizacji MMA na świecie pomniejszyło się o jedno nazwisko. Krzysztof Jotko miał pożegnać się z organizacją UFC, mimo 5 wygranych w ostatnich 7 starciach.

Krzysztof Jotko zwolniony z kontraktu w organizacji UFC? Niestety, pojawiły się takie niepokojące doniesienia. Zaufany profil na Twitterze, którego informacje regularnie sprawdzają się właśnie w kontekście nowych lub zwalnianych zawodników, podał taką informację w niedzielny poranek. To zaskakujące wieści, zwłaszcza, że z ostatnich siedmiu walk wygrał aż pięć. Najwyraźniej styl triumfów nie wystarczał szefom organizacji, by utrzymać go na kontrakcie.

Krzysztof Jotko poza UFC? Niepokojące doniesienia z USA

Ostatni pojedynek Krzysztof Jotko stoczył 1 października tego roku. Przegrał przez duszenie zza pleców w pierwszej rundzie. Wcześniej pokonał Geralda Meerschaerta i Mishę Cirkunova. W ostatnich latach mierzył się też z Seanem Stricklandem, Alenem Amedovskim czy Uriahem Hallenm.

Pudzianowski zlany potem, po starciu z twardym rywalem. Tak tyra przed walką z Khalidovem, nagranie stało się hitem

Krzysztof Jotko trafił do UFC w 2013 roku. Był wtedy niepokonanym zawodnikiem z bilansem 13:0. Od tego czasu stoczył 17 pojedynków dla największej organizacji MMA na świecie. 11 z nich wygrał, sześć razy uznawał wyższość rywali. Po serii sześciu wygranych z rzędu znalazł się nawet w rankingu kategorii średniej.

Krzysztof Jotko nie zabrał jeszcze głosu w sprawie doniesień o zwolnieniu z UFC.

SENSACJA! Polski pięściarz brutalnie znokautowany. Nikt się tego nie spodziewał [WIDEO]

Mateusz Gamrot chce walki z byłym mistrzem UFC! Wylicza błędy po porażce
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany