NIESAMOWITY gest gwiazdy FAME MMA! Zarobił ogromne pieniądze, oddał je na hospicjum

2021-01-20 19:05 mso
Marcin Dubiel
Autor: Instagram / Marcin Dubiel Marcin Dubiel

Organizacja FAME MMA wzbudza duże kontrowersje, ale coraz częściej przekonuje do siebie kolejne postaci ze świata sportów walki. W walce wieczoru FAME MMA 8 Marcin Dubiel przegrał z Kacprem Blonskym. Pierwszy z nich zdecydował się na niesamowity gest, który spodobał się jego fanom. Zgodnie z zapowiedzią, Dubiel przekazał wielkie pieniądze na rzecz dziecięcego hospicjum z Warszawy.

Nie tak Marcin Dubiel wyobrażał sobie debiut na gali FAME MMA. W walce wieczoru na imprezie oznaczonej numerem "osiem" mierzył się ze swoim byłym przyjacielem, a obecnie wrogiem, Kacprem Blonskym. To autor takich piosenek jak m.in. "Eluwina" triumfował w tym pojedynku po trzyrundowej kontroli. Jego ręka powędrowała w górę, a Dubiel rozczarowany wrócił do szatni. Liczył tego wieczoru na zdecydowanie więcej.

Kacper Blonsky: CHAMSTWO! DUBIEL MANIPULUJE LUDŹMI. FAME MMA 8

Teraz jednak może być z siebie dumny. Mimo porażki, Dubiel zdecydował się na bardzo szczytny gest. Poinformował fanów, że przekaże pieniądze zarobione ze sprzedaży PPV ze swojego specjalnego linku na szczytny cel. Dzięki temu, 22 tysiące złotych powędrowały na konto Warszawskiego Hospicjum dla Dzieci. Dubiel na początku stycznia zawitał do tej placówki razem z szefem organizacji, Krzysztofem Rozparą.

- Pamiętacie akcję z PPV? Uzbieraliśmy ponad 22.000zł! Wczoraj mieliśmy przyjemność zawitać w Warszawskim Hospicjum dla Dzieci i dowiedzieć się więcej o ich pracy. Dziękuję Wam wszystkim za zaangażowanie! - napisał na Instagramie.

Kliknij w galerię poniżej i przypomnij sobie bójkę Marcina Najmana z Don Kasjo!

Najnowsze