ogromna przemiana

Niewiarygodne, jak Artur Szpilka zmienił się od dziecka! Ten szczegół może wielu zaskoczyć, ogromna przemiana

2022-12-12 17:48

Artur Szpilka to obecnie jeden z najbardziej popularnych polskich sportowców, którego nie trzeba przedstawiać większości fanów sportów walki. Pięściarz, a obecnie jeden z największych gwiazdorów federacji KSW przez lata jednak bardzo się zmienił. Szczególnie, kiedy porównamy jego obecne zdjęcia z tym, jak "Szpila" wyglądał w dzieciństwie. Jeden szczegół może rozłożyć fanów na łopatki.

W Polsce nie brakuje kibiców sportów walki, w tym oczywiście boksu i MMA. Artur Szpilka szybko zyskał więc swoją popularność, a jego kolejne walki oglądało mnóstwo fanów, życząc mu w zdecydowanej większość sukcesów. Dzięki swojej sławie, "Szpila" bez dwóch zdań zalicza się grona najbardziej rozpoznawalnych polskich sportowców, co dało u również pozycję jednej z największych gwiazd w federacji KSW. O ile jednak wielu kibiców sportów walki doskonale wie, jak obecnie wygląda Artur Szpilka, to widok pięściarza sprzed wielu lat może ich mocno zszokować. Przede wszystkim za sprawą jednego szczegółu. 

Ogromna przemiana Artura Szpilki! Tak gwiazdor KSW wyglądał w dzieciństwie, jeden szczegół rozłoży fanów na łopatki

Obecnie Artur Szpilka ma wiele znaków rozpoznawczych. Oprócz gładko ogolonej głowy, są to m.in. również jego liczne tatuaże - również te na plecach i szyi. Nietrudno się jednak domyślić, że jeszcze niedawno, w latach swojej młodości, gwiazdor federacji KSW wyglądał zupełnie inaczej. Artur Szpilka postanowił wrócić wspomnieniami do dawnych lat i opublikować w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym pokazał, jak wyglądał w dzieciństwie. Jak się okazuje, miał całkiem bujne włosy. Zobaczcie zdjęcie Artura Szpilki z dzieciństwa, klikając w galerię zdjęć poniżej!

Sonda
Kto wygrałby walkę Artur Szpilka - Don Kasjo?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze