Będziecie w szoku

Niewiarygodne, jaką przemianę przeszedł Marcin Najman. Tak się zmienił, niezwykłe zdjęcia z przeszłości

2022-10-21 12:41

Już w piątek polscy fani sportów walki będą mieli okazję zobaczyć Marcina Najmana w akcji. Podczas gali Wotore 6 „El Testosteron” zmierzy się z Pawłem Jóźwiakiem i jedno jest pewne – emocji z pewnością nie zabraknie! 43-letni obecnie Najman w sportach walki obecny jest już od ponad dwóch dekad i najwyraźniej wcale nie ma zamiaru schodzić ze sceny. Zobaczcie, jak zmieniał się przez te wszystkie lata.

Najman na początku XXI wieku uchodził za dość utalentowanego boksera. Nie bez przyczyny zresztą młodego zawodnika pod swoje skrzydła wziął legendarny Jerzy Kulej, pod którego opieką „El Testosteron” zaczął odnosić pierwsze poważniejsze sukcesy. Ostatecznie ringowy bilans urodzonego w Częstochowie pięściarze zamknął się w 22 stoczonych walkach – 15 z nich wygrał, w tym 9 przez nokaut. W 2009 roku 43-letni obecnie Najman zadebiutował w MMA – podczas KSW 12 musiał uznać wyższość Mariusza Pudzianowskiego. Od tamtej pory częstochowski fighter stoczył jeszcze dziesięć pojedynków w mieszanych sztukach walki – pięć z nich wygrał.

Niezwykła metamorfoza Najmana. Tak zmieniał się przez lata

W najbliższy piątek (21.10) fani sportów walki ponownie będą mieli okazję oglądać „El Testosterona” w akcji.  Podczas gali Wotore 6 jego rywalem będzie Paweł Jóźwiak. Atmosfera przed starciem byłego zawodnika KSW oraz prezesa FEN jest niezwykle napięta, co zwiastuje ogromne emocje. Smaczku całemu wydarzeniu dodaje fakt, że walka odbędzie się na gołe pięści. Czy 43-letni obecnie Najman udowodni, że wciąż trzeba się z nim liczyć? Początek walki ok. godziny 22, tymczasem jako rozgrzewkę przed tym wydarzeniem zapoznajcie się z poniższą galerią. Tak Marcin Najman zmieniał się na przestrzeni lat.

Sonda
Kto wygra walkę Paweł Jóźwiak - Marcin Najman?
Paweł Jóźwiak atakuje Najmana: To ciężki kloc. Znokautowałbym go, ale...
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze