Bombardier, Norman Parke

i

Autor: Instagram Normana Parke'a, Instagram Bombardiera Bombardier, Norman Parke

Norman Parke chce walki z 150-kilogramowym kolosem z Senegalu! Zaskakujące słowa przed PRIME MMA 2

2022-07-08 14:32

Norman "Stormin" Parke już nieraz pokazał, że nie boi się żadnych wyzwań i jest pewny siebie. Popularny Irlandczyk z Północy bije się we freak-fightowych organizacjach. 9 lipca zmierzy się ze sportowym rywalem Grzegorzem "Szulim" Szulakowskim, ale w kolejnym starciu jest gotowy na kolejny "dziwaczny" pojedynek. Byłby gotowy mierzyć się z zawodnikiem z Senegalu, "Bombardierem".

Norman Parke (36 l.) szykuje się do kolejnej walki we freak-fightowym świecie. Były zawodnik UFC i były mistrz KSW zmierzy się w PRIME MMA z Grzegorzem "Szulim" Szulakowskim. Złej krwi między nimi nie ma. - To będzie trudna walka, ale wiem, że jestem silniejszy. Ludzie uważają mnie za faworyta, że go zmiażdżę, ale to mocny zawodnik - mówi wprost Parke, który wyzwań się nie boi.

Norman Parke vs Bombardier? To możliwe!

- Mogę się zmierzyć z każdym z nich - przyzał, wskazując na celebrytów na konferencji. Czy chciałby zmierzyć się z "Bombardierem", potężnym 150-kilowym kolosem, który przegrał na KSW z Mariuszem Pudzianowskim? - Chętnie zmierzyłbym się z tym dużym gościem z Senegalu. Nie ma problemu - kończy z uśmiechem. "Bombardier" na PRIME MMA 2 zmierzy się z celebrytą, Damianem "Stiflerem" Zduńczykiem.

NIE PRZEGAP! Tak nazwali Mariusza Pudzianowskiego. Jedno słowo wystarczyło, takiego określenia jeszcze nie było

Norman Parke atakuje Tyburskiego

Kiedy gala PRIME MMA 2?

Kolejna gala PRIME SHOW MMA odbędzie się już 9 lipca w Gdyni! Bilety na to wydarzenie są już dostępne w serwisie Eventim. Po sukcesie pierwszej gali, na której kibice zgromadzeni w Atlas Arenie oraz subskrybenci PPV mogli podziwiać 12 walk, PRIME wraca z kolejny uderzeniem. PRIME 2: KOSMOS odbędzie się na Gdynia Arena, mogącej pomieścić 5,5 tysiąca widzów. PPV jest dostępna na stronie: https://primemma.tv.

NIE PRZEGAP! Ewa Piątkowska kpi z Ewy Brodnickiej! "Wychodzi obsr*** do klatki, a pas w boksie kupił jej promotor"

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze