Czym jest turniej Road to Armia?

i

Autor: YouTube / FAME MMA Czym jest turniej Road to Armia?

Nowy projekt organizacji FAME MMA! Czym jest turniej Road to Armia?

2021-05-12 10:43

Organizacja FAME MMA rozwija się w zaskakującym tempie. Przed freak-fightową federacją już dziesiąta gala! Tuż przed jubileuszowym wydarzeniem rozpocznie się zupełnie nowy projekt - Road to Armia. To już wcześniej zapowiedziany turniej zawodników Amatorskiej Ligi MMA. Szesnastu wojowników sztuk walki zmierzy się o zawodowy kontrakt z organizacją Armia Fight Night. Zawody organizowane są przy współpracy z Polskim Związkiem MMA.

Czym jest projekt Road to Armia?

Road to Armia to nowy projekt organizacji FAME MMA! Przy współpracy z Polskim Związkiem MMA i organizacją Armia Fight Night, freak-fightowa federacja będzie promować nowych zawodników. Amatorzy będą mieli szansę zostać zawodowcami w organizacji Armia Fight Night. Stawką turnieju, w którym walczyć będzie szesnastu zawodników będzie zawodowy kontrakt na trzy walki. Ten w stu procentach będzie sfinansowany przez FAME MMA. - Chcemy dać młodym i utalentowanym amatorom szansę na udany start w świecie zawodowego MMA - czytamy w opisie projektu na YouTube organizacji. - Projekty takie jak ROAD TO ARMIA mają wspierać prawdziwych sportowców i pomagać im w realizowaniu marzeń. Trzymamy kciuki za wszystkich uczestników. Niech wygra najlepszy! - dodaje federacja FAME MMA.

Terminarz turnieju Road to Armia - ALMMA x FAME

Turniej Road to Armia będzie odbywał się trzy dni. Początek rywalizacji będzie miał miejsce 14 maja - w dzień ceremonii ważenia gali FAME MMA 10. Wtedy rozegrane zostaną walki 1/8 finałi i ćwierćfinałowe. Półfinały odbędą się w dniu gali FAME MMA 11, a finał turnieju Road to Armia będzie miał miejsce podczas gali FAME MMA 12. Co więcej, pojedynek znajdzie się na karcie walk. Dwaj zawodnicy zaprezentują się setkom tysięcy widzów, którzy oglądają gale FAME MMA!

  • 1/8 finału - 14 maja, 16:30 (transmisja na kanale otwartym FAME MMA na YouTube)
  • 1/4 finału - 14 maja, po media treningu (transmisja na kanale otwartym FAME MMA na YouTube)
  • 1/2 finału - w dniu gali FAME MMA 11 (brak informacji o transmisji)
  • Wielki finał - podczas gali FAME MMA 12 (transmisja w systemie PPV)

Kliknij tutaj i wykup dostęp do gali FAME MMA 10 już teraz!

DYMY na konferencji FAME MMA 10. TEGO NIE POKAZAŁA KAMERA!
Najnowsze