O której zaczyna się Fame MMA 11? Godzina rozpoczęcia gali i pierwszej walki

i

Autor: Lizakowska / Fame MMA O której zaczyna się Fame MMA 11? Godzina rozpoczęcia gali i pierwszej walki

O której godzinie FAME MMA 11? FAME MMA 11 godzina 02.10.2021

2021-10-02 13:03

O której godzinie FAME MMA 11? FAME MMA 11 godzina 02.10.2021. FAME MMA 11 - godzina początek. Czas na kolejną galę z ramienia federacji FAME MMA. W takich okolicznościach zawodnicy zmierzą się już po raz jedenasty. Kto tym razem popisze się najbardziej efektownym zwycięstwem, a kto będzie musiał uznać wyższość rywala? FAME MMA 11 - sprawdź godzinę rozpoczęcia gali.

FAME MMA 11 POCZĄTEK GODZINA

Gale FAME MMA mają już w Polsce sporą tradycję. W sobotę zawodnicy powalczą ze sobą już po raz jedenasty. Tym razem postawiono oczywiście na inne pary niż w przeszłości, ale każdą odsłonę pojedynków łączy jedno - duże emocje. I tym razem ujrzymy emocjonujące potyczki. Bohaterem jeden z nich jest Sylwester Wardęga, który na kilku dni przed FAME MMA 11 otrzymał nowego rywala. YouTuber i przywódca "Watahy" początkowo miał się bić z Wojciechem "Oj Wotkiem" Przeździeckim, jednak ostatecznie spotka się w klatce z Dannym Ferrerim. Jedne z największych gwiazd gali FAME MMA 11 mają niewyjaśnione sprawy, które znajdą swój finał w klatce, ku uciesze fanów. Przed sobotnią walką, Sylwester Wardęga nie ukrywał jednak, że nie cała otoczka jego sobotniej walki mu się podoba. YouTuber nie gryzł się w język i nie ukrywał, że nie jest fanem takiego rozwiązania, ale wyzwanie oczywiście podejmie.

FAME MMA O KTÓREJ GODZINIE?

Gala FAME MMA rozpocznie się w sobotę, 2 października o godzinie 18:30. Tutaj można sprawdzić szczegóły odnośnie wykupienia dostępu do transmisji z wydarzenia.

Borys Mańkowski bezlitośnie podsumował Normana Parke'a przed FAME MMA 11
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze