O której godzinie KSW 66? Gala KSW 66 KIEDY KSW 66 data, godzina

i

Autor: YouTube/ KSW screen O której godzinie KSW 66? Gala KSW 66 KIEDY KSW 66 data, godzina

O której godzinie KSW 66? Gala KSW 66 KIEDY KSW 66 data, godzina. O której godzinie walka Ziółkowski - Mańkowski kiedy? KSW 66 o której godzinie?

2022-01-15 10:38

O której godzinie KSW 66? Gala KSW 66 KIEDY KSW 66 data, godzina. O której godzinie walka Ziółkowski - Mańkowski kiedy? KSW 66 o której godzinie? Kolejna gala spod szyldu federacji KSW, tym razem oznaczona numerem 66 zbliża się wielkimi krokami. Włodarze KSW przygotowali aż dziesięć zestawień, z czego najbardziej interesują jest oczywiście walka wieczoru Marian Ziółkowski - Borys Mańkowski. Sprawdźcie, o której godzinie gala KSW 66, a także walka wieczoru. KSW 66 GODZINA, DATA. Kiedy gala KSW 66? O której godzinie walka Marian Ziółkowski - Borys Mańkowski KSW 66 GODZINA.

O której godzinie gala KSW 66 DATA, GODZINA. Kiedy KSW 66 o której godzinie? 

Fani sportów walki oraz federacji KSW nie musieli zbyt długo czekać na kolejne wydarzenia zorganizowane przez jedną z największych federacji MMA w Europie. Zgodnie z obietnicą włodarzy, zaledwie kilka tygodni po gali KSW 65 i walce Roberto Soldića i Mameda Khalidova, przyszedł czas na kolejne wydarzenie, czyli KSW 66. Pomimo niewielkiego odstępu czasu, karta walk gali KSW 66 robi ogromne wrażenie i elektryzuje fanów jeszcze na długo przed tym, jak zawodnicy pojawią się w oktagonie. Najwięcej emocji wzbudza oczywiście walka wieczoru Marian Ziółkowski - Borys Mańkowski, jednak ogromna część fanów czeka również na co-main event, w którym zobaczymy starcie Tomasz Narkun - Ibragim Chuzhigaev o pas mistrzowski wagi półciężkiej. Na gali KSW 66 dojdzie również do wielkiego powrotu Michała Materli do federacji, a jego rywalem będzie Jason Radcliffe. Podobnie jak podczas poprzednich gal KSW, kibice mogą zadawać sobie pytanie, o której godzinie rozpocznie się gala? W uwagi na fakt, że karta walk KSW 66 posiada aż dziesięć pojedynków, włodarze postanowili zaplanować start gali KSW 66 na godzinę 19:00. 

KSW 66 GODZINA. Kiedy gala KSW 66 DATA GODZINA. O której godzinie walka Ziółkowski - Mańkowski KSW 66

Gala KSW 66, która zaplanowana jest na sobotę 15 stycznia, rozpocznie się o godzinie 19:00. Podobnie jak w przypadku poprzednich gal, na początku czekać nas będą starcia karty wstępnej, a dopiero po nich nastąpi ceremonia otwarcia gali KSW 66 oraz pojedynki karty głównej. Walka wieczoru Marian Ziółkowski - Borys Mańkowski, co oczywiste, zamknie wydarzenie i będzie ostatnim pojedynkiem na karcie walk. Fani mogą spodziewać się wyjścia bohaterów walki wieczoru do oktagonu nie wcześniej, niż o godzinie 22:30 - 23:00. TRANSMISJA TV NA ŻYWO dostępna będzie jedynie za pośrednictwem platformy streamingowej Viaplay. Ponadto, RELACJA NA ŻYWO z gali KSW 66 prowadzona będzie na portalu sport.se.pl. Zapraszamy!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze