O której godzinie walczy Jan Błachowicz? Walka Błachowicz - Pereira godzina rozpoczęcia walki Jan Błachowicz - Pereira GODZINA, DATA UFC Błachowicz - Pereira o której godzinie bije się Błachowicz?

i

Autor: East News O której godzinie walczy Jan Błachowicz? Walka Błachowicz - Pereira godzina rozpoczęcia walki Jan Błachowicz - Pereira GODZINA, DATA UFC Błachowicz - Pereira o której godzinie bije się Błachowicz?

Błachowicz - Pereira

O której godzinie walczy Jan Błachowicz? Walka Błachowicz - Pereira godzina rozpoczęcia walki Jan Błachowicz - Pereira GODZINA, DATA UFC Błachowicz - Pereira o której godzinie bije się Błachowicz?

2023-07-29 14:28

O której godzinie walczy Jan Błachowicz? Walka Błachowicz - Pereira godzina rozpoczęcia walki Jan Błachowicz - Pereira GODZINA, DATA UFC Błachowicz - Pereira o której godzinie bije się Błachowicz? Przed Janem Błachowiczem kolejna walka! Tym razem, podczas gali UFC 291 "Cieszyński Książę" wejdzie do klatki jako jeden z bohaterów co-main eventu Błachowicz - Pereira! Walka ta odbędzie się nad ranem czasu polskiego. O której godzinie Błachowicz - Pereira? Walka Jan Błachowicz - Pereira GODZINA rozpoczęcia walki Błachowicz - Pereira o której walczy Błachowicz?

Podczas długiej i niezwykle barwnej kariery Jana Błachowicza w federacji UFC "Cieszyński Książę" zawsze mógł liczyć na doping polskiej publiczności, która bez mrugnięcia okiem wstawała w środku nocy, aby oglądać kolejne starcia Polaka. Z pewnością nie inaczej będzie tym razem, podczas jego starcia Błachowicz - Pereira, które odbędzie się na gali UFC 291 w Salt Lake City i które na długo przed swoim początkiem wzbudza olbrzymie emocje nie tylko w naszym kraju. "Cieszyński Książę" wciąż marzy o odzyskaniu pasa mistrzowskiego federacji UFC, który utracił na rzecz Glovera Teixeiry w październiku 2021 roku i ewentualna wygrana w walce Błachowicz - Pereira może znacznie przybliżyć go do tego celu. Sprawdźcie, o której godzinie co-main event UFC 291 Jan Błachowicz - Pereira! 

O której godzinie Błachowicz - Pereira? Walka Jan Błachowicz - Pereira GODZINA rozpoczęcia walki Błachowicz - Pereira o której walczy Błachowicz?

Gala UFC 291 w Salt Lake City, podczas której dojdzie do pojedynku Jan Błachowicz - Alex Pereira rozpocznie się w nocy z soboty na niedzielę 30 lipca czasu polskiego. Walka Jana Błachowicz, która jest drugim pojedynkiem karty od końca powinna rozpocząć się ok. godziny 5:00-5:30. RELACJA NA ŻYWO z walki Jan Błachowicz - Pereira prowadzona będzie na portalu sport.se.pl. Zapraszamy!

Sonda
Kto wygra walkę Błachowicz - Pereira?
Walka Blachowicza i Pereiry. Kto wygra?
Najnowsze