Wojtek Gola

i

Autor: Instagram/wojtekgola Wojtek Gola

To nie powinno mieć miejsca

Obrzydliwie wykorzystują szefa FAME MMA. Kradną wizerunek Wojtka Goli i robią z nim to. W głowie się nie mieści!

2023-06-01 12:43

Coraz częściej trzeba uważać na to, co pojawia się w Internecie. Za sprawą najnowszej technologii niebywale łatwo jest ukraść czyjąś tożsamość i tym samym ściągnąć na inną osobę kłopoty. Przekonał się o tym boleśnie Wojciech Gola, jeden z włodarzy FAME MMA. Niedawno okazało się, że ktoś za sprawą jego prywatnych zdjęć oszukuje kobiety w popularnej aplikacji randkowej.

Biorąc pod uwagę, że sztuczna inteligencja potrafi tworzyć już niebywale realistyczne obrazy, które trudno odróżnić od "dzieł" człowieka, trzeba być przygotowanym na wiele "fejkowych" informacji w Internecie. Niezmiennie jednak to inne osoby dopuszczają się oszustw i w sieci podszywają się pod inne osoby. Ofiarą tego obrzydliwego procederu stał się również Wojtek Gola.

Wizerunek szefa FAME MMA obrzydliwie wykorzystany. Mamy komentarz Wojtka Goli

Na Tinderze można się bowiem natknąć na jego konto. Jednak okazuje się, że ktoś wykorzystuje wizerunek i zdjęcia Goli, bo sam szef FAME MMA zaprzecza, jakoby posiadał profil na tym portalu. - Nie posiadam i nie zamierzam zakładać profilu na żadnym portalu randkowym - powiedział nam Wojtek Gola. Ma również apel do oszukanych kobiet.

- Dochodzą do mnie sygnały, że ktoś się pode mnie podszywa i oszukuje dziewczyny, które nie są świadome, że wymieniają wiadomości z oszustem. Nie dajcie się nabrać, nie wiadomo jakie intencje mają tacy oszuści. Mam nadzieję, że masowe zgłaszanie fałszywych kont spowoduje ich usunięcie z takich portali - dodał szef FAME MMA.

Wojtek Gola

i

Autor: Instagram/wojtekgola
Najnowsze