Ociekające seksem ring girls bez maseczek! SEKSBOMBY na FAME MMA 7 [ZDJĘCIA]

2020-09-05 10:14 Bol
RING GIRLS-  ważenie przed galą FAME MMA 7
Autor: Tomasz Radzik RING GIRLS- ważenie przed galą FAME MMA 7

Zjawiskowe piękności to stały element gal sportów walki! Nie inaczej jest w przypadku wydarzeń organizowanych przez freak-fightową organizację FAME MMA. Seksowne ring girls towarzyszyły zawodnikom podczas ceremonii ważenia. Z wielkim zdenerwowaniem oglądały, jak Mariusz "Hejter" Słoński starł się z Tomkie Olejnikiem czy Adrian "Polak" Polański starł się z Amadeuszem Ferrarim.

Wielkimi krokami zbliża się kolejna gala organizacji FAME MMA. Już w sobotę 5 września w Łodzi odbędzie się już siódma edycja. Zawodnikom freak-fightowej organizacji podczas ceremonii ważenia i samej imprezy towarzyszyć będą seksowne ring girls. Zjawiskowe panie już w piątek podziwiały zawodników już podczas spotkań twarzą w twarz. Zobacz galerię zdjęć pięknych ring girls z ceremonii ważenia gali FAME MMA 7 w Łodzi!

W walce wieczoru gali FAME MMA 7 Damian "Stifler" Zduńczyk będzie próbował sprawić sensację w pojedynku z kontrowersyjnym raperem Pawłem "Popkiem" Mikołajuwem. W co-main evencie Adrian Polak zmierzy się z Amadeuszem Ferrarim. W czasie ich "face-to-face'a" doszło do nieprzyjemnej sytuacji. Przepychanki i mocne słowa wzbudziły gigantyczne emocje!

Wcześniej do klatki wejdą także Marcin Najman i Dariusz "Lew" Kaźmierczuk, a Marta "LinkiMaster" Linkiewicz podejmie Martę "MariRenti" Rentel.

POPEK przed FAME MMA 7: Stifler ma bardzo ŁADNE OCZY!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze