Peja odrzucił gigantyczną ofertę z FAME MMA. Zdradził nam dlaczego! | Vlog Andrzeja Kostyry

2019-12-12 18:01 Rozmawiał Andrzej Kostyra (współpraca Karol Garncarz)
Vlog Andrzeja Kostyry / Peja
Autor: BEATA GORKA "Peja" we vlogu Andrzeja Kostyry

Ryszard Andrzejewski, szerzej znany jako Rychu Peja, stał się ostatnio tematem wielu rozmów w środowisku sportowym. Znany raper odmówił federacji FAME MMA występu za MILION złotych! O swojej decyzji, podejściu do sportu i o zasadach, które nimi kierują opowiedział w najnowszym vlogu Andrzeja Kostyry. Zapraszamy do oglądania!

Andrzej Kostyra: Odrzuciłeś ofertę walki za milion złotych. Dlaczego?

-Na przestrzeni ostatnich lat konsekwentnie odrzucam wszystkie propozycje dotyczące mojego uczestnictwa na galach sportów walki. To nie pierwszy raz gdy dostaje taką ofertę. Nie zgadzałem się wcześniej więc nie widziałem powodu by tym razem było inaczej, pomimo że wiedziałem o jaką kasę chodzi.

- Byłeś mistrzem Polski w Judo, trenowałeś jiu-jitsu, karate. Chyba nie ma drugiego celebryty tak predysponowanego do walki w klatce jak Ty.

-Środowisko MMA od dawna się mną interesowało. Jest federacja Fame MMA, gdzie ten poziom sportowy nie jest taki ważny. Jest FFF gdzie walczą sami sportowcy ale niekoniecznie mistrzowie mieszanych sztuk walki. Były również propozycję od FEN. Ja się jednak nie widzę w żadnej z tych grup.

-Interesujesz się boksem i MMA. Masz swoich ulubionych zawodników?

- Tak oczywiście. Śledzę UFC i lubię oglądać ich produkt. Bardzo kibicuje Jankowi Błachowiczowi. To jest typ sportowca, który naprawdę mi imponuje. Oczywiście oglądałem gale KSW, zdarzyło mi się zobaczyć imprezę FFF. Za FAME MMA jakoś nie przepadam, ale wiadomo, że co nieco widziałem. Wolę jednak oglądać sport zawodowy. Polska scena mieszanych sztuk walki jest bardzo mocna. Dostaje dużo wiadomości od sportowców - bokserów, zawodników MMA. Piszą, że mają do mnie duży szacunek za tę decyzję. Widzą to, że ktoś docenia ich ciężką prace i lata treningów.

Cały wywiad można obejrzeć w powyższym materiale.


Najnowsze