Anita Bekus

Autor: Instagram Anita Bekus

Piękna polska zawodniczka MMA brutalnie nokautuje. Potrzebowała 15 sekund [GALERIA]

2019-03-17 14:31

Za nami kolejna edycja Fight Exclusive Night! Gala oznaczona numerem 24 i nazwą "All or nothing" przyciągnęła widzów mieszanych sztuk walki i zdecydowanie nie zawiodła. Jednym z najjaśniejszych punktów był występ Anity Bekus, która w 15 sekund znokautowała swoją rywalkę, Kamilę Porczyk!

To była jedna z ozdób wczorajszej gali FEN 24 "All or Nothing". Była mistrzyni świata w fitnessie Kamila Porczyk (bilans w MMA przed tym pojedynkiem 3-0) walczyła w swojej karierze między innymi dla KSW. Od jej ostatniego występu w klatce minęły dwa lata, ale 41-letnia zawodniczka i była mistrzyni świata fitness wróciła do oktagonu.

Swojego powrotu nie będzie wspominać najlepiej. Jej rywalką była również znana ze świata fitnessu Anita Bekus, która w klatce pojawiła się tylko raz. W debiucie wygrała z Hanną Gujwan po jednogłośnej decyzji sędziów. Tym razem nie potrzebowała piętnastu minut, bo znokautowała swoją rywalkę w zaledwie 15 sekund!

Zawodniczki od razu wdały się w ostrą wymianę ciosów. Porczyk po jednym z uderzeń padła na matę, ale szybko się podniosła. Bekus dokończyła sprawę kolejnymi ciosami i nokautem. Choć 41-letnia fighterka uważała, że jest w stanie kontynuować walkę, to arbiter szybko i słusznie przerwał starcie.

Anita Bekus to partnerka zawodnika KSW, Marcina Wrzoska. Swoją karierę zaczęła na amatorskich galach, gdzie stoczyła sześć pojedynków. Wygrała wszystkie z nich. Bez porażki jest wciąż również w swojej zawodowej karierze.