Piękna słowa mamy Jana Błachowicza. Polski wojownik był WZRUSZONY [WIDEO]

2020-08-21 16:28
Jan Błachowicz i Krystyna Błachowicz
Autor: Polsat Sport Jan Błachowicz i jego mama

Jan Błachowicz już we wrześniu stoczy najważniejszą walkę w swojej karierze. Na UFC 253 zmierzy się z Dominickiem Reyesem o mistrzowski pas w kategorii półciężkiej. "Cieszyński Książę" może oczywiście liczyć na ogromne wsparcie najbliższych. Widać to było w magazynie "Koloseum", w którym miał okazję obejrzeć materiał, w którym wypowiadała się jego mama.

Jan Błachowicz to twardy i zaprawiony w bojach wojownik, który ciężką pracą i spektakularnymi zwycięstwami zapracował na mistrzowską szansę w UFC. Do walki z Dominickiem Reyesem dojdzie 26 września. W związku z tym "Cieszyński Książę" gościł w magazynie "Koloseum" w Polsacie Sport, gdzie miał okazję zobaczyć materiał z wypowiedziami swojej mamy.

Golden Boy gwiazdą KSW 54. Będzie nowym mistrzem KSW w wadze lekkiej? [WIDEO]

- W walce i życiu zawsze trzeba pamiętać, że każda chwila daje nam impuls do tego, by wierzyć, że będzie dobrze, że będzie zwycięstwo, że wszystko jest w naszym zasięgu. (...) Jasiu, jesteśmy z tobą i zawsze będziemy. Niezależnie od tego, co się będzie działo, to wiesz! Trzymaj się - powiedziała pani Krystyna, pokazując zaciśnięte kciuki.

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

UFC 252: Daniel Cormier przegrał i zakończył karierę. Skrót walki Miocic - Cormier

Powyższe słowa wzruszyły nawet takiego twardziela, jakim jest Błachowicz. - Rodzice nigdy nie odciągali mnie od MMA. Zawsze wspierali mnie w różnych sportach, które uprawiałem. Do dziś mogę na nich liczyć. Bardzo im za to dziękuję - powiedział 37-latek.

Sonda
Czy Jan Błachowicz zasłużył na walkę o pas?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze