Piersi wylewały się na wierzch, pupą świeciła w wielkim tłumie. Gorąca ring girl nie miała wstydu [GALERIA]

2019-10-22 11:50 JWa
Lindsey Pelas w odważnym stroju
Autor: East News Lindsey Pelas w odważnym stroju

Uchodzi za jedną z najseksowniejszych ring girl na świecie. Przepiękna Amerykanka szybko zdobyła serce milionów rodaków i jest ozdobą największych gal sportów walki. Zdaje sobie jednak sprawę, że musi dbać o to, by nieustannie było o niej głośno. Lindsey Pelas postanowiła więc na jedno z wydarzeń ubrać się w wyjątkowo wyzywający strój.

Pochodząca z Luizjany Lindsey Pelas obecnie osiedliła się w Kalifornii. Jej sąsiedzi mogą mówić o sporym szczęściu! Miliony Amerykanów marzą bowiem, by częściej oglądać piękną ring girl. Gdy tylko pojawia się na sportowych arenach bicie serca męskiej części publiczności znacznie przyspiesza. Na Instagramie ma ponad 9 milionów obserwujących, o czym wiele influenserek może tylko pomarzyć. Tym razem Lindsey Pelas zaskoczyła niesamowitym ubiorem na jednym z celebryckich wydarzeń. Nie czuła skrępowania, gdy pojawiła się wśród tłumów w bardzo wyzywającym stroju.

Najwięcej jej ciała zasłaniało... obuwie. Do wysokich czarnych butów dobrała skórzaną kurtkę i... bieliznę! Tak, tylko bieliznę. Śnieżnobiały stanik, majtki i pończochy ledwo zasłaniały ciało gorącej Amerykanki.

Wyświetl ten post na Instagramie.
barbie, eat your heart out 🔪 - tiffany valentine Post udostępniony przez lindsey (@lindseypelas)
Najnowsze